اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. تير 1399 - 8:49   |   کد مطلب: 33420
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان از تشکیل شورای اجتماعی محلات در تمام محلات شهر تا مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صبح الوند، رضوان سلماسی در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا, افزود: طرح های شهر دوستدار کودک و شورای اجتماعی محلات بعنوان برند فرهنگی شهر، با حمایت و پیگیری کمیسیون محقق شد.
وی اضافه کرد: ارتباط شهر دوستدار کودک و شورای اجتماعی محلات می تواند در تحقق آموزش‌های شهروندی نقش مهمی را ایفا کند.
وی به شروع ثبت نام اعضای شورای اجتماعی محلات اشاره کرد و یادآور شد:  فراخوان برای ثبت نام  جهت عضویت در شورای اجتماعی محلات جدید از هفته گذشته آغاز شده است و این ثبت نام به صورت الکترونیکی انجام می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان در این خصوص اضافه کرد: پس از اتمام ثبت نام، فعالیت این شوراها از ابتدای مهر ماه شروع خواهد شد.
وی برگزاری دومین جشن خودرویی استان همدان به مناسبت میلاد امام رضا(ع) با مشارکت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی  شهرداری همدان
در ترمینال مسافربری انقلاب را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مزیت برگزاری این  نوع جشن ها به حضور شهروندان در داخل خودروهای خود با رعایت پروتکل های بهداشتی اسو که این ایده سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی قابل تقدیر است.

دیدگاه شما