اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. بهمن 1398 - 9:23   |   کد مطلب: 32573
ضیاییان گفت: روز چهارشنبه با ورود سامانه جدید بارشی دیگر از شمال غرب، بارش در این مناطق آغاز می‌شود.

به گزارش صبح الوند،  صادق ضیاییان مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره آخربن وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: امشب با ورود سامانه جدید بارشی از سمت شمال غرب در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان، کرمانشاه، شمال ایلام، لرستان، مرکزی و همدان بارش باران داریم.

وی افزود: بنابر نقشه‌های هواشناسی روز دوشنبه سامانه بارشی استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، قزوین، البرز، زنجان، کردستان، همدان، مرکزی، لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان شمالی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

به گفته ضیاییان، طی امشب و فردا استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، بخش‌هایی از سمنان، آذربایجان شرقی بارش سنگین برف را خواهند داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی دیگر به کشور خبر داد و گفت: روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی دیگر از شمال‌غرب شاهد بارش طی روز پنج شنبه در این مناطق خواهیم بود.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب در استان‌های واقع در نوار غربی بارش آغاز و در بعدازظهر و اوایل شب دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران را فرا خواهد گرفت و فعالیت این سامانه طی روز‌های پنج شنبه و جمعه در نیمه غربی و شمال شرق پیش بینی می‌شود.

آسمان پایتخت کمی ابری است

ضیاییان در پایان آسمان امشب پایتخت را کمی ابری همراه با وزش باد اعلام کرد و گفت: طی ۲ تا ۳ روز آینده روند افزایش دما را در تهران خواهیم داشت.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان