اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. دى 1398 - 13:18   |   کد مطلب: 32386
فجر با شکوه دیگری با فجر آفرینان رقم می خورد
۲۲ بهمن امسال اولین دهه فجر از گام دوم انقلاب است
فرماندار همدان در ستاد دهه فجر شهرستان گفت: امپراطوری رسانه ای صهیونیست برجستگی کشور را نشان نمی دهد و نواقص را با تلاش ویژه ای در رسانه های دنیا پخش می کند.

به گزارش صبح الوند، حسین افشاری در ستاد دهه فجر شهرستان همدان با بیان اینکه تبلیغات دشمن در حضور مردم تاثیری ندارد گفت: ۲۲ بهمن امسال باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود .

وی  ادامه داد: دهه فجر نسبت به سایر ایام الله سر آمد و خاص است به خصوص ۲۲ بهمن ماه امسال که اولین دهه فجر از گام دوم انقلاب است. 

افشار با بیان اینکه ۲۲ بهمن یک جشن مردمی است افزود: همه دستگاهها باید تسهیل گر حضور مردم باشند و از پایگاههای مقاومت گرفته تا مسولین باید دراین راستا تلاش کنند. 

وی با تاکید بر اینکه باید نقاط برجسته و کلیدی جامعه و نظام را تبیین و عرضه کنیم گفت: امپراطوری رسانه ای کشور بیگانه نقاط ضعف کشور ما را پررنگ و نقاط قوت را اعلام نمی کنند . 

افشار با اشاره به پخش نقاط محروم و بولد کردن آنها در رسانه ها گفت: افرادی در داخل از گوشه و کنار کشور فیلم و عکس تهیه می کنند و در اختیار شبکه های معاند قرار می دهند .

وی با بیان اینکه محتوای دهه فجر باید در قالب هنر ارائه شود افزود: هنر ماندگارتر و ارزش بیشتری دارد . 

افشار با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: سه محور از بیانیه گام دوم انقلاب باید در محتوای دهه فجر پررنگ بود که اولین محور دانش و پژوهش و دومین محور معنویت و اخلاق است و در آخرین مرحله باید عدالت و مبارزه با فساد را به عنوان یک خواسته عمومی ترویج دهیم تا در کشور کمترین بی عدالتی باشد.

 

انتهای پیام/آ

دیدگاه شما