اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 17:57   |   کد مطلب: 32162
با روی کار آمدن ترامپ و خروج یکجانبه آمریکا از برجام نرخ برابری دلار در مقابل ریال دچار یک تب ناگهانی شد؛ حالا به نظر می رسد موتور جستجوگر گوگل قرار است نقش مهمی در ادامه این جنگ اقتصادی بازی کند.

به گزارش صبح الوند، یک بررسی کوتاه و اجمالی می‌تواند ثابت کند که جهان استکبار از همه توانمندی و ابزارخود استفاده ‌می کند تا بازار ارز در ایران آشفته تر بشود به طوریکه حتی موتور جستجوگر گوگل هم از آن غافل نمانده است.

همزمان با آشفتگی بازار ارز و گران شدن دلار و یورو، بسیاری از کارشناسان ضمن انتقاد از وضعیت مدیریت نشده در داخل ایران، فضای اقتصادی را فضای مناسبی برای صادرات و توسعه صنعت گردشگری معرفی کردند، ولی قبل از اینکه از داخل شاهد چنین تغییراتی باشیم در خارج از ایران جهان استکبار تمامی امکانات و ابزار خود را منجمله تجهیزات سایبری را بکار گرفته است تا با ایجاد جو روانی مانع ورود ارز به داخل جمهوری اسلامی ایران بشوند.

در بسیاری از تحلیل‌ها و انتقادات شنیده شده بود که با گرانی نرخ ارز، فرصت خوبی برای گردشگران خارجی ایجاد شده است که بتوانند با همراه داشتن مقدار کمی ارز سفر گردشگری ارزان قیمتی به ایران داشته باشند ولی این امر تا کنون محقق نشده است.

یکی از دلایل برای عدم ورود گردشگران بین المللی به داخل خاک ایران موتور جستجوگر گول است؛ با جستجوی نام ایران در این جستجوگر جهانی چهره غیرواقعی از ایران به کاربر نشان داده می‌شود.

حالا یکی از اطلاعات نادرستی که از ایران به گردشگران خارجی داده می شود به هنگام جستجوی نرخ تبدیل دلار به ریال است که بر مبنای نرخ ارز دولتی محاسبه و به کاربر نمایش داده می شود.

دیدگاه شما