اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 17:47   |   کد مطلب: 32158
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه نباید در فرمایشات رهبری خوداجتهادی شود گفت: در جریان اتفاقات اخیر رهبر آگاه، حکیم و فرزانه انقلاب نیز مانند همیشه تدبیر به خرج دادند و جلوی فتنه دشمن را گرفتند.

به گزارش صبح الوند، سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره استانی «ابوذر» در همدان اظهار کرد: در حال حاضر در شرایطی قرار داریم که بسیج رسانه می‌تواند در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه باید واقعیت جامعه آن طوری که موجود است دیده شود افزود: مقام معظم رهبری نیز از ما و جامعه رسانه‌ای انتظار دارند واقعیت نظام را آن طوری که هست ببینند و همان گونه برای مردم منعکس کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه امروز واقعیت کشور باید همان طوری که در جامعه جریان دارد منعکس شود تصریح کرد: هم خوبی‌ها و هم اشکالات موجود باید منعکس شود.

وی با اشاره به اینکه برای عبرت‌گیری از پیروزی‌ها و شکست‌ها باید تمام واقعیت نشر داده شود گفت: در جریان دفاع مقدس نیز هم شکست داشتیم هم پیروزی که برای کسب تجربه از شکست‌ها و احساس غرور در پیروزی‌ها هر دو بیان می‌شود.

مجیدی با بیان اینکه برخی دنبال سیاه‌نمایی هستند و می‌خواهند این طور القا کنند که در نظام جمهوری اسلامی اتفاق مهمی رخ نداده است افزود: در تمام این 41 سالی که پشت سر گذاشتیم پیشرفت‌ها و دستاوردهای بزرگی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد بودیم که باید تبیین و تشریح شود.

وی در ادامه نحوه صحیح برخورد با این موارد را رسالت اصلی رسانه‌ها دانست و گفت: در جریان گرانی بنزین که باید با تدبیر انجام می‌شد دشمن از این وضعیت استفاده کرد که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزند اما به لطف خدا و هوشیاری مردم باز هم ناکام ماند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تأکید کرد: پیش‌بینی دشمن برای انتخابات و ضربه زدن به کشور بود اما اتفاق زودرسی در این بین رخ داد و گرانی بنزین پیش آمد و دشمنان از این مسئله استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه خداوند متعال بارها نظام جمهوری اسلامی را کمک کرده است و این بار هم امداد الهی برای این نظام مقدس فراهم شد ادامه داد: رهبر آگاه، حکیم و فرزانه انقلاب نیز مانند همیشه تدبیر به خرج دادند و جلوی فتنه دشمن را گرفتند.

مجیدی با بیان اینکه اوایل سال ۹۷ مقام معظم رهبری گوشزد کردند که دشمنان به دنبال ایجاد حادثه در کشور است و احتمال وقوع طرح‌های از سوی دشمنان در سال ۹۸ وجود دارد گفت: نباید غفلت کنیم بلکه باید همیشه به فرمایشات مقام معظم رهبری به خوبی گوش دهیم.

وی با اشاره به اینکه نباید در فرمایشات رهبری خوداجتهادی شود عنوان کرد: مردم فهیم استان همدان  خیلی زود صف خود را از گروه‌های معاند که کشور را به آشوب کشاندند جدا کردند، یکی دو مورد در همدان رخ داد که اگر درایت مسوولان نبود و مردم بصیرت نداشتند ما هم به مانند دیگر استان‌ها دستخوش برخی از موارد این چنینی می‌شدیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه مردم فهیم همدان آگاهانه با این موضوع برخورد کردند خاطرنشان کرد: شورش در استان‌های دیگر با جمعیت ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفری همراه بوده که عقبه و پشتیبان مردمی نداشت.

وی تأکید کرد: رسانه‌ها در موضوعات این چنینی بسیار تاثیرگذار هستند، اگر به هنگام واقعیت جامعه رصد شود و با مسوولان ذیربط منعکس کنید اثرات بیشتری نیز خواهد داشت.

مجیدی با بیان اینکه امروز جامعه نیازمند آرامش است گفت: جامعه ما به تفاهم و وفاق نیاز دارد تا استان را برای پیشرفت و حرکت به سوی جلو هدایت کنیم.

وی در پایان افزود: امیدوارم از ظرفیت‌هایی که در استان فراهم شده با ارتباط و هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی، نهادهای انقلابی، ائمه جمعه و نماینده ولی فقیه در استان بهرمند شویم.

دیدگاه شما