اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

21. آذر 1398 - 13:16   |   کد مطلب: 32146
روز گذشته کانال متعلق به ارگان حزب اعتماد ملی، در اقدامی همسو با ضد انقلاب، بیانیه توهین آمیز ابوالفضل قدیانی، عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی مبنی بر تهمت و افترا به ارکان و اصول نظام را منتشر کرد که این عنصر تجدید نظر طلب در بیانیه خود با اشاره به اغتشاشات اخیر بنزینی که دستان دشمن در آن به وضوح نمایان شد، حکومت را مقصر آنچه که به ادعای خود کشتار مردم بوده مورد هجمه قرار داده و به رهبر انقلاب نیز توهین کرده است.

به گزارش صبح الوند، عصر روز گذشته مطلب متوهمانه ابوالفضل قدیانی عضو سازمان موسوم به مجاهدین انقلاب اسلامی در سایت متعلق به جریان فتنه ۸۸ و ارگان رسمی حزب اعتماد ملی همدان منتشر شد که در این بیانیه قدیانی در خصوص انتخابات پیش رو اظهار نظر کرده و گفته که: «برخلاف آنچه که برخی می‌گویند تحریم انتخابات انفعال نیست، شرکت در انتخابات مجلسی نمایشی-فرمایشی که چنین عقیم و افلیج شده انفعال کامل است».

با موشکافی در بیانیه صادره و انتشار در رسانه اصلی حزب اعتماد ملی به نظر می رسد این حزب درصدد است تا ناکارآمدی مکرر خود را به گردن نظام بیاندازد و زمینه را برای چنگ زدن به شورای نگهبان و در نهایت چیدن عناصر فاسد در مجلس را فراهم سازد.

این عنصر تجدید نظر طلب در ادامه بیانیه خود به اغتشاشات اخیر بنزینی که دستان دشمن در آن به وضوح نمایان شد وجهه مردمی می دهد و حکومت را به خاطر کشتار مردم مورد هجمه قرار می دهد و به رهبر انقلاب نیز هجمه می برد و علاوه بر زیر سوال بردن ولایت فقیه به شورای نگهبان که از ورود و نفوذ همچین عناصر فاسدی به ارکان نظام جلوگیری می کند حمله کرده است.

این شخص را که به دلیل توهین های مکرر به ملت و نظام و به ویژه ولایت با عنوان بی شرف سیاسی در محافل سیاسی می شناسند، برای لحظاتی در زباله دان خبری می اندازیم و به حزب اعتماد ملی که معلوم نیست عامدانه و یا غیرعامدانه و با چه نیتی دست به بازنشر این مطلب که علیه نظام است زده اند می پردازیم.

در واقع به نظر می رسد در آن بیانیه این محکوم فتنه ۸۸ ، با توهین بی سابقه به رهبر انقلاب، به دنبال راه در رویی برای اقدامات دولتی است که گرانی بنزین را بر این ملت تحمیل کرد باشد.

دست پیش را گرفته اند که پس نیافتند، اشتباهات مکرر و پی در پی خود را به گردن نظام می اندازند، بعد آشوب و بلوا به پا می کنند و به اموال عمومی و حتی شخصی مردم عادی رحم نمی کنند و در آخر با مظلوم نمایی و سیاه کاری سلبریتی ها این تخریب ها و آتش سوزی های اشوبگرایانه را به گردن نظام می اندازند، برای چه؟

باز انتخابات در راه است؟ آنان می خواهند نظام را مقصر اشتباهات خود در حوزه گرانی بنزین و تبعاتی که پیش آمد نشان دهند و در این راستا ولایت ستیزی تمام عیار خود را این بار با تهمت و با نشانه گرفتن شورای نگهبان در کنار زیر سوال بردن انتخابات پیش رو عیان کرده اند.

آنان با توهم شایسته سالاری دروغین و به بهانه آزادی بیان، تخیلات و شایعات خیالپردازانه هالیوودی خود را منتشر می کنند، غافل از آن که وضعیت نامناسب معیشت کنونی مردم حاصل بی تدبیری های آنان درپس برخی تصمیم گیری های دولتی است که با حمایت های مادی و معنوی و با همان وزرای مدنظر ایشان بر سر کار آمده است، آنان می خواهند برای این کم کاری ها مقصری خیالی بسازند تا تصمیم غیرکارشناسی خود را به آن مقصر خیالی نسبت دهند.

این روزها این خیال پردازان برای رسیدن مهره هایشان به مجلس ولو اینکه مجدد افراد ناکارآمد خود را مثل عروسک خیمه شب بازی وارد کنند، چنگ زدن به شورای نگهبان را در پیش گرفته اند. چرا، مگر در کشورهای اروپایی که آمال و آرزوهای آنان است، قوانینی بر آن کشورها حاکم نیست تا هر کسی از راه برسد او را بر کرسی نمایندگی بنشانند؟

غرب زده ها و غرب پرستان حتی قوانین کشورهای دیگر را ندیدند و با عدم تمکین به قوانین کشورمان، می خواهند بی قانونی را حاکم کنند و با حمله همه جانبه به شورای نگهبان در نهایت با سیاسی بازی های خود، کاندیداهای ناکارآمد خود را بر مردم تحمیل کنند.

اصلاح طلبان روزگاری از روحانی حمایت می کردند و بعد زمانی که مردم را در تنگنا دیدند در ظاهر پروژه عبور از روحانی کلید زدند، تا بگویند روحانی از ما نیست و بعد خود را به عنوان ناجی ملت معرفی کنند.

حال این روزها این پروژه را هم کنار زده اند و پروژه ای جدیدی به نام ” تا می توانید شورای نگهبان را بزنید” به میدان می آیند، قلم می زنند تا یکی از ارکان اساسی نظام را با دروغ های خود زیر سوال ببرند، و با زمینه چینی و گستاخی تمام آشوب ها و فتنه های آبان ۹۸ را به نظام نسبت می دهند در حالی که خود ریشه تمام آن آشوب ها بودند.

حربه جدید این آشوب طلبان چنگ زدن به شورای نگهبان است تا باز مهره ها وعروسک های ناکارآمد خود را بر سر کار بیاورند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما