اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

20. آذر 1398 - 8:54   |   کد مطلب: 32141
مدیر عامل یک شرکت تولیدی پوشاک با اشاره به نوسانات قیمت مواد اولیه گفت: نبود ثبات قیمت در بازار باعث کند شدن چرخ های تولیدی می شود.
نوسانات قیمت مواد اولیه مشکل بزرگ واحدهای تولیدی پوشاک

سید رضا حسینی ، مدیر عامل یک شرکت  تولیدی هست که چندین سال هست یک واحد تولیدی کوچک پوشاک با کمک علاقمندان رشته خیاطی دایر  نموده و در  حال حاضر ۸ تا ۹ کارگر در آن مشغول فعالیت هستند.

این تولید کننده در گفتگو با خبرنگار ما  با اشاره به قیمت بالای پوشاک های برند در برخی استانها گفت: کارگاه تولیدی ما در راستای حمایت از مصرف کننده با حذف واسطه قیمت محصولاتش را به صورت عمده ارائه می دهد.

حسینی با بیان اینکه خرید هر کالای ایرانی برابر با اشتغال فرزندان کشور است افزود: همشهریان ما باید بدانند که تولیدات داخلی سهم بزرگی در اشتغال فرزندانشان دارد و خرید کالاهای داخل را به کالاهای خارجی ترجیح دهند .

وی با تاکید بر کیفیت کالاهای داخلی گفت: نوسانات قیمت در مواد اولیه باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای کارگاههای تولیدی شده است که قطعا در کیفیت کالا تاثیر دارد.

مدیر عامل شرکت تولیدی پوشاک فارکس با اشاره به کیفیت کالاهای ارائه شده افزود: به تمام استانهای کشور محصولات خود را عرضه می کنیم و چندین بار نیز به عراق صادرات داشته ایم.

انتهای پیام/ آ

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان