اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. آبان 1398 - 14:42   |   کد مطلب: 32036
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به استعفای برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس اشاره کرد و گفت: مدت هاست که جریان امید تلاش می کند خودش را از عملکرد ناموفق دولت جدا کند و مسئولیت بی کفایتی های کلیت دولت و شخص آقای روحانی را بر عهده نگیرد.

به گزارش صبح الوند، با اشاره به استعفای برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: اعضای فراکسیون امید با توجه به عملکردی که در این چند سال داشتند، به خوبی می دانند که هم خودشان و هم دولتشان دیگر شانسی ندارند و به هر روشی دست می زنند تا بتوانند آن چه که از اعتماد عمومی از دست دادند را با این گونه نمایش ها برگردانند.

وی تصریح کرد: مردم هوشیارند و می دانند که همه اتفاقاتی که افتاده است به موجب ضعف مدیریت دولت و رئیس جمهور بود؛ البته در افکار عمومی نکات دیگری در خصوص سهمیه بندی سوخت مطرح است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه گفت: تصمیم سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین متاسفانه رئیس مجلس را هم همراه خودش داشت و رئیس مجلس هم بدون توجه به نقطه نظرات نمایندگان رفت و این توافق را انجام داد که البته نمایندگان هم همگی از این موضوع گله مند هستند.

حاجی دالیگانی با تاکید بر این که استعفای اعضای فراکسیون امید به نوعی برای کسب مقبولیت اجتماعی است بیان داشت: مدت هاست که جریان امید تلاش می کند خودش را از عملکرد ناموفق دولت جدا کند و مسئولیت بی کفایتی های کلیت دولت و شخص آقای روحانی را بر عهده نگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که "آیا فراکسیون امید توانسته است به وعده های انتخاباتی خود عمل کند؟" گفت: خیر، فراکسیون امید در طول این مدت نتوانسته است وعده های انتخاباتی خود را عملیاتی کند؛ در واقع با توجه به این که نمایندگان تهران وقت بیش تری برای قانون گذاری و نظارت دارند، نسبت به نمایندگان شهرستانی بخش قابل توجهی از اعضای این فراکسیون فعال نبودند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما