اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. دى 1398 - 9:18   |   کد مطلب: 31989
مدیر کل شبکه عربی و افریقایی صدا و سیما در همدان گفت: امریکاییها امروزه به تنهایی نمی توانند ایران را شکست دهند و برای مقابله به دنبال ائتلاف سازی جهانی هستند چرا که افول امریکا بر جهان مشهود شده است.

به گزارش صبح الوند، سید احمد سادات از فعالین رسانه ای در همایش سیاسی پیشکسوتان اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با جهانی روبرو شدیم که پر از تلاطم است و دو محور اصلی را در منطقه و جهان داشتیم یکی ابرقدرت شرق و ابرقدرت غرب که جهان را بین خودشان تقسیم کرده بودند.

وی ادامه داد: به مرور زمان حضرت امام (ره) اعلام کردند که صدای خرد شدن استخوانهای کمونیست را می شنویم و باید به دنبالش در زباله دان تاریخ گشت که این صحبت برای خیلی از مسولان ما گران بود.

فعال رسانه ای عنوان کرد: بلوک شرق که نیمی از جهان را در اختیار داشت سقوط می کند و جهان یک قطبی می شود و جمهوری اسلامی به بزرگترین چالش و تهدید برای ابرقدرت ها تبدیل می شود.

وی با اشاره به ۱۷۰۰۰ شهید ترور افزود: هفده هزار شهید ترور دادیم اما انقلاب تکان نخورد و آنچنان ما را تحریم کردند که حتی سیم خاردار به کشور ما نمی دادند اما تحریم ها اثری نداشت و در سال ۹۶ تهدید آنها برای سلاحهای پیشرفته ایران بود .

مدیر کل سابق شبکه العالم افزود: امروز نه تنها ایران بلکه یمن نیز بیش از صدها پهباد و موشک توسط گروههای جهادی و محور مقاومت ساخته می شود.

وی تاکید کرد: پیشرفت کشورهای اسلامی به جایی رسیده که امروز گروههای جهادی به جای سنگ با پهباد و موشک مبارزه و آن را به قلب عربستان سعودی پرتاب می کنند.

این فعال رسانه ای با اشاره به افول امریکا در جهان گفت: امروز امریکا برای مقابله با ایران به دنبال ائتلاف سازی جهانی هستند و سعی می کنند با اسلام هراسی و ایران هراسی و تشکیل گروههای تکفیری ایجاد تشویش در منطقه کنند.

محبوبه اکبری

دیدگاه شما