اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. آبان 1398 - 18:36   |   کد مطلب: 31980
مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استان همدان در پاسخ به اینکه آیا شرایط برگزاری انتخابات الکترونیک در استان همدان مورد بررسی قرار گرفت؟ گفت: در مورد این موضوع پس از بررسی های لازم متعاقبا اعلام نظر خواهیم کرد.

به گزارش صبح الوند، 

ابوالقاسم الماسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فعالیت ستاد انتخابات استان همدان اظهار کرد: علاوه بر ستاد انتخابات استان که در دفتر معاونت سیاسی استانداری قرار دارد، هر یک از شهرستان های استان نیز دارای ستاد انتخابات هستند که امور مربوط به پشتیبانی و برگزاری انتخابات را انجام می دهند.

وی بیان کرد: هر شهرستان دارای ستاد انتخابات است اما لزوما حوزه های انتخابی به صورت شهرستانی نیست و تعداد نمایندگان با توجه به حوزه های انتخابی تعیین می شود.

الماسی با تأکید بر اینکه حوزه های انتخابی به صورت شهرستانی نیستند، خاطرنشان کرد: شهرستان های همدان و فامنین، رزن و درگزین، بهار و کبودراهنگ نمایندگان مشترک دارند اما هر شهرستان ستاد انتخاباتی مجزا دارد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و انتخابات استان همدان با اشاره به زمان آغاز ثبت نام نامزدها گفت: از ۱۰ آذرماه نامزدها ثبت نام خود را انجام می دهند و پس از تأیید صلاحیت ها می توانیم آماری از تعداد نامزدهای حاضر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه دهیم.

دیدگاه شما