اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. مهر 1398 - 0:44   |   کد مطلب: 31842
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: نخستین جشنواره ورزشی کارکنان اقتصادی و دارایی منطقه ۶ کشور به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.
جشنواره ورزشی کارکنان اقتصادی و دارایی منطقه ۶ کشور در همدان

به گزارش صبح الوند، ناصر محمودی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این پیکارها کارکنان اقتصادی و دارایی استان های همدان، ایلام، کردستان، مرکزی، لرستان و کرمانشاه از یازدهم مهرماه جاری به میزبانی سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان با هم رقابت می‌کنند.

وی یادآور شد: این مسابقات در رشته های فوتسال، دارت، تنیس روی میز، شطرنج، شنا، آمادگی جسمانی و داژبال در ۲ بخش آقایان و بانوان به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

محمودی افزود: ۱۴۴ ورزشکار در این رقابت ها شرکت خواهند داشت که ۹۵ تن را مردان تشکیل می دهند.

دبیر جشنواره ورزشی کارکنان اقتصاد و دارایی غرب کشور گفت: رویکرد این وزارتخانه در هفت اولویت تبیین شده که یکی از آنها توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی شاغل در ادارات استانی است.

محمودی بیان کرد: شاکله دستگاه های اجرایی امور اقتصاد و دارایی را نیروی انسانی فرهیخته و کارآمد تشکیل می دهند و مقوله تربیت و ارتقا سطح توانمندسازی افراد مورد هدف است.

وی اظهار داشت: تقویت روح و روان همکاران از رویکردهای اصلی وزارتخانه است و براین اساس ورزش بهترین راهکار برای رسیدن به این هدف مهم به شمار می‌رود.

محمودی برگزاری برنامه های تفریحی – ورزشی را از برنامه های اجرایی اداره کل امور اقتصاد و دارایی همدان دانست و گفت: هر هفته برنامه کوهروی ، کوهپیمایی و گل گشت را بین کارکنان اجرایی می‌شود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان