اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

13. آذر 1398 - 9:14   |   کد مطلب: 31797
رئیس هیات ژیمناستیک استان همدان از برگزاری آيین اختتامیه مدارس ژیمناستیک استان همدان خبر داد.
پایان کار مدارس ژیمناستیک در همدان

به گزارش صبح الوند، جشنواره فرهنگی ورزشی اوقات فراغت و مراسم اختتامیه مدارس ژیمناستیک استان همدان در خانه ژیمناستیک با حضور ورزشکاران ژیمناستیک کار و والدین ورزشکاران برگزار شد.
رئیس هیأت ژیمناستیک استان همدان
با بیان اینکه در مدارس تابستانی ژیمناستیک استان همدان 40 مدرسه فعالیت داشتند،
اضافه کرد: در جشنواره فرهنگی ورزشی اوقات فراغت و مراسم اختتامیه مدارس ژیمناستیک استان همدان، ورزشکاران این رشته ورزشی به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.
جعفری در ادامه با اشاره به فواید این رشته ورزشی عنوان کرد: فواید ژیمناستیک بر هیچکس پوشیده نیست. انضباط در زندگی اولین فاکتوری است که با ورود به ژیمناستیک تقویت می‌شود، همچنین تمام فاکتورهای آمادگی جسمانی چابکی و انعطاف‌پذیری و همچنین قدرت جسمانی ورزشکار ارتقا پیدا می‌کند.
وی بیان کرد: افراد در صورت موفقیت در ژیمناستیک می‌توانند در بسیاری از رشته‌ها ورود کرده و موفق شوند. بیشتر قایقرانان همدانی که صاحب عنوان هستند سابقه فعالیت درخشان در ژیمناستیک را داشته‌اند.
رئیس هیات ژیمناستیک استان همدان خاطرنشان کرد: نمی‌توان با قاطعیت گفت ژیمناستیک در تمام رشته‌ها تاثیرگذار است اما این رشته بیشتر فاکتورهای ورزشی رشته‌های مختلف را دارد و یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌گویند ژیمناستیک‌کار خوب در ورزش قهرمانی موفق خواهد شد این است که قدرت هماهنگی فرد را به طور عجیبی بالا می‌برد. در پایان برنامه آیین اختتامیه کلاسهای تابستانی ژیمناستیک گواهی پایان دوره به تمامی شرکت کنندگان در این دوره اهدا گردید.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق