اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. مرداد 1398 - 13:24   |   کد مطلب: 31660
فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به حمایت همه جانبه بسیج از ورزش گفت؛ ورود بسیج به ورزش همگانی افزایش سطح نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت .
ورود بسیج به ورزش همگانی افزایش نشاط اجتماعی را به دنبال دارد

به گزارش صبح الوند، اختتامیه جشنواره ورزشی غدیر ویژه بانوان با حضور ۴۰۰ ورزشکار از سطح شهرستان با معرفی افراد برگزیده در سالن شهید علی بخشی شهرک فرهنگیان همدان برگزار شد .

افشار فرماندار همدان در این مراسم گفت؛ کار شایسته و ارزشمند والدین حضور فرزندانی است که همراه خود آورده اند تا با این مناسبات از کودکی آشنا شوند.

وی ادامه داد؛ خوشبختانه مسابقات ورزشی بانوان باعث نشاط و پویایی در کانون خانواده و نشاطی از نوع نشاط تعالی بخش در سطح محلات و مناطق مختلف شهر همدان را فراهم می کند.

فرماندار همدان با اشاره به حضور فرزندان سردارشهید خوش لفظ از خانواده این شهید مردمی تشکر و قدردانی کرد و یاد و خاطره شهید بزرگار را ارج نهاد .

علی بقایی فرمانده ناحیه همدان گفت؛

از حضور حداکثری جوانان و نونهالان در مسابقات ورزشی حمایت می کنیم و امیدواریم بتوانیم با همکاری دستگاه های اجرایی جشنواره فرهنگی و ورزشی زیادی را در سطح شهرستان همدان برگاز کنیم .

علی بقایی با اشاره به اینکه ۴۰۰ بانو از سطح استان در این جشنواره شرکت کردند افزود؛ به نفرات برتر در تمام رشته ها لوح و هدایا اهدا می شود .

وی تاکید کرد؛ بسیج حتما در ورزش همگانی باید ورودپیدا کند تا بتواند نشاط اجتماعی را در سطح جامعه برقرار کند .

انتهای پیام /

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان