اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. مرداد 1398 - 13:24   |   کد مطلب: 31660
فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به حمایت همه جانبه بسیج از ورزش گفت؛ ورود بسیج به ورزش همگانی افزایش سطح نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت .

به گزارش صبح الوند، اختتامیه جشنواره ورزشی غدیر ویژه بانوان با حضور ۴۰۰ ورزشکار از سطح شهرستان با معرفی افراد برگزیده در سالن شهید علی بخشی شهرک فرهنگیان همدان برگزار شد .

افشار فرماندار همدان در این مراسم گفت؛ کار شایسته و ارزشمند والدین حضور فرزندانی است که همراه خود آورده اند تا با این مناسبات از کودکی آشنا شوند.

وی ادامه داد؛ خوشبختانه مسابقات ورزشی بانوان باعث نشاط و پویایی در کانون خانواده و نشاطی از نوع نشاط تعالی بخش در سطح محلات و مناطق مختلف شهر همدان را فراهم می کند.

فرماندار همدان با اشاره به حضور فرزندان سردارشهید خوش لفظ از خانواده این شهید مردمی تشکر و قدردانی کرد و یاد و خاطره شهید بزرگار را ارج نهاد .

علی بقایی فرمانده ناحیه همدان گفت؛

از حضور حداکثری جوانان و نونهالان در مسابقات ورزشی حمایت می کنیم و امیدواریم بتوانیم با همکاری دستگاه های اجرایی جشنواره فرهنگی و ورزشی زیادی را در سطح شهرستان همدان برگاز کنیم .

علی بقایی با اشاره به اینکه ۴۰۰ بانو از سطح استان در این جشنواره شرکت کردند افزود؛ به نفرات برتر در تمام رشته ها لوح و هدایا اهدا می شود .

وی تاکید کرد؛ بسیج حتما در ورزش همگانی باید ورودپیدا کند تا بتواند نشاط اجتماعی را در سطح جامعه برقرار کند .

انتهای پیام /

دیدگاه شما