اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

30. تير 1398 - 13:22   |   کد مطلب: 31343
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن کریم همدان با 250 نفر از منتخبان شهرستان خبر داد.
برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن در همدان

به گزارش صبح الوند، مجتبی جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در همدان اظهار کرد: مرحله استانی مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف همدان با حضور 250 نفر از منتخبان شهرستانی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه منتخبان مرحله شهرستانی در رشته قرائت، ترتیل و حفظ قرآن کریم، اذان و دعاخوانی به رقابت طی دو روز 27 و 28 تیرماه با هم به رقابت پرداختند گفت: در این مسابقات از 18 داور که چهار نفر از آنها، بین‌المللی بودند، بهره بردیم.

رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان خاطرنشان کرد: نفرات ممتاز این مسابقات به مسابقات کشوری راه پیدا می‌کنند که مردادماه و شهریورماه در استان قم و اصفهان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه به نفرات اول تا سوم مسابقات استانی با اهدای جوایزی، گواهینامه‌ای هم تعلق می‌گیرد گفت: همچنین نفرات اول به مسابقات کشوری راه پیدا می‌کنند که هنوز سهمیه‌ استان در این خصوص مشخص نشده است.

جمالی تصریح کرد: بخش کتبی مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در رشته‌های معارفی قرآن و نهج‌البلاغه، 21 تیر‌ماه همزمان با سراسر کشور در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) همدان برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دور از مسابقات 50 نفر از بانوان و آقایان منتخب مرحله شهرستانی در رشته‌های متسابقان در رشته تفسیر قرآن، معارف و حفظ موضوعی قرآن و حفظ و معارف نهج‌البلاغه به رقابت با یکدیگر پرداختند./ فارس

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان