اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. تير 1398 - 8:11   |   کد مطلب: 31295
عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با هدف توسعه ورزش قهرمانی و همگانی در تابستان امسال ۳ طرح مهم ورزشی در سراسر کشور اجرا می‌شود.

به گزارش صبح الوند، 

وی افزود: یکی از این طرح‌ها، طرح تابستان با ورزش است که با هدف توسعه ورزش همگانی و غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها و ارتقای سلامت، نشاط اجتماعی و شادابی عمومی در کل کشور برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به این که طرح دیگر، طرح جام خوشه‌چین گفت: این طرح ویژه روستاییان سراسر کشور است و بر اساس این طرح مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف در سراسر روستاهای کشور برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری طرح خوشه‌چین سوق دادن روستاییان به سمت ورزش و ایجاد شور و نشاط و شادابی در فضای روستاهای کشور است.

احمدی تصریح کرد: طرح المپیاد سراسری استعدادهای برتر نیز سومین طرح مهمی است که در تابستان امسال برگزار می‌شود.

وی تاکیدکرد: المپیاد استعدادهای برتر سال گذشته اولین دوره خود را سپری کرد و امسال دومین دوره آن با هدف شناسایی استعدادهای برتر ورزشی با شرایط سنی 12 تا 15 سال برگزار می‌شود.

احمدی با اشاره به این که استان همدان میزبانی از 5 رشته کشتی آزاد پسران، شطرنج پسران و دختران، بسکتبال و ژیمناستیک دختران را پذیرفته است تاکید کرد: در المپیاد استعدادهای برتر، ورزشکاران بیش از 80 رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به این که روابط عمومی‌های ادارات ورزش و جوانان با مجموعه‌ای از فعالیت‌های مختلف مواجهند اظهار داشت: تولید خبر، ایجاد دسترسی آسان خبرنگاران و رسانه‌ها به اطلاعات و پایش افکار عمومی از جمله وظایف روابط عمومی‌ها است.

احمدی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان به وزارت حوادث غیرمترقبه مشهور است و ارتباط مستقیم نیز با قشر جوان دارد، بنابراین روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی دقیق کار سختی در پیش دارند و باید در این حوزه به روز باشند.

وی با اشاره به این که تعداد رسانه‌های کشور نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، گفت: در این فضا متأسّفانه برخی از رسانه‌ها با هدف تخریب اخبار را نشر می‌دهند و قضاوت‌های غیرمنصفانه دارند و برخی نیز به دلیل ناآگاهی و اطلاعات کم، اخبار دقیق و صحیح را نشر نمی‌دهند.

احمدی تاکید کرد: تخریب و نشر اخبار غیرمنصفانه با رسالت اجتماعی رسانه‌ها منافات دارد و رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی نباید به پایگاه تخریب دولت تبدیل شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان