اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. ارديبهشت 1398 - 17:49   |   کد مطلب: 31005
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 2 محموله البسه خارجي مستعمل به ارزش تقريبي 20 میلیارد ریال در این استان خبر داد.

به گزارش صبح الوند، و به نقل ازپايگاه خبري پليس، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پي کسب خبر مبني بر اينکه 2 دستگاه کاميون حامل کالاي قاچاق از استان های جنوبی کشور، قصد عبور از طريق محورهاي مواصلاتی همدان به استان هاي غربی را دارند، كارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان،  با تشديد اقدامات کنترلي و مراقبتي در مسير جاده هاي استان، موضوع را به صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: با اخذ مجوز قضایي، 2 اکيپ از مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان و يک اکيپ از مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه به محورهاي مواصلاتي استان همدان اعزام شدند و اقدام به رصد و کنترل خودروهاي عبوري کردند.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: 2 دستگاه کاميون ولوو در این زمینه در محور اصلي پليس راه همدان به کرمانشاه شناسايي و در یک عملیات پلیسی متوقف شدند که پس از بررسي هاي لازم مشخص شد حامل البسه و کفش مستعمل خارجي قاچاق هستند.
کامرانی صالح ادامه داد: این کامیون ها که در پوشش تره بار اقدام به قاچاق می کردند، به همراه 2 راننده به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
وی اظهار کرد: پس از تخليه و شمارش، از کامیون اول 5 هزار و 50 کيلوگرم البسه مستعمل قاچاق و از کامیون دوم 4 هزار و870 کيلوگرم البسه مستعمل و 130جفت کفش خارجی قاچاق کشف شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: در اين راستا پرونده مقدماتي تشکيل شده و در تعزيرات حکومتي تحت رسيدگي است.
فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: نيروي انتظامي سال رونق تولید و کمک به شکوفايي اقتصاد ملي، همواره با قاچاق کالا مبارزه کرده و در اين بين نيازمند مشارکت مردم است و شهروندان مي توانند هر گونه اخبار و اطلاعات در زمینه قاچاق کالا را با شماره 110 به مرکز فوريت هاي پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان