اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. فروردين 1398 - 21:11   |   کد مطلب: 30822
نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی شهرستان نهاوند در ایام نوروز در پارک کوثر نهاوند برپا شده است.

به گزارش صبح الوند،  فرماندار نهاوند به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان ظهر شنبه از نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند در پارک کوثر این شهر بازدید و روند خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی و گردشگران را بررسی کرد.

مراد ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند از اقدامات نویی است که برابر آنچه رصد شده در استان همدان کم‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه متشکل از ۲۰ غرفه عرضه محصولات تولیدی است، گفت: غرفه‌های صنایع‌دستی، تولیدات دامی و کشاورزی، سوغات نهاوند به همراه نمایش آنچه درگذشته در شهرستان مرسوم بوده در این نمایشگاه فعال است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نهاوند نیز بابیان اینکه نمایشگاه گردشگری و تولیدات بومی و محلی نهاوند روزانه میزبان بیش از یک هزار مسافر است، گفت: نمایشگاه گردشگری و دستاوردهای بومی و محلی شهرستان نهاوند تا پایان تعطیلات نوروزی میزبان گردشگران است.

محسن جانجان افزود: نوروز امسال در شهرستان نهاوند ۸ نوروزگاه با اجرای بیش از ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی، بومی و محلی و باهدف ایجاد شورونشاط عمومی برگزار شد که میزبان بسیاری از مسافران نوروزی از اقصی نقاط کشور بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان