اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

25. اسفند 1397 - 22:56   |   کد مطلب: 30778
مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای همدان خبرداد؛
فعالیت 3000 تاکسی در ایام نوروز
مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای همدان ازفعالیت 3000 تاکسی در ایام نوروز خبرداد.

به گزارش صبح الوند، میلاد کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اشاره به اینکه 3000 تاکسی درکشیک نوروزی قرار دارند، اظهارکرد: 40 درصد تاکسی‌های شهر همدان در نیمه اول تعطیلات نوروزی فعال خواهند بود.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم تعطیلات نوروز 60 درصد از تاکسی‌های شهر همدان فعالیت می‌کنند، یادآور شد:  در این ایام 60 درصد از تاکسی‌های موجود در کشیک به مسافران و شهروندان همدانی خدمات‌رسانی خواهند داشت.

خدمات‌رسانی 300 تاکسی در آخرین پنجشنبه سال 97 

وی با اشاره به خدمات رسانی تاکسیرانان در آخرین پنجشنبه سال 97 نیز خاطرنشان کرد: در پنجشنبه آخر سال 300 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله 100 دستگاه ون و 200 دستگاه تاکسی سواری به زائران اهل قبور خدمات‌رسانی کردند.

کریمی افزود: در آخرین پنجشنبه سال 97 تاکسیرانان همدانی 35 هزار زائر اهل قبور را به مزار شهدا و باغ بهشت همدان جابه‌جا کردند.

مدیر معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای همدان عنوان کرد: همچنین در راستای رفاه حال شهروندان، کودکان و سالمندان در پنجشنبه آخر سال با همکاری سازمان ترافیک شهرداری همدان، خدمات رایگان ویژه تردد در باغ بهشت توسط تاکسیرانان صورت گرفت به‌طوریکه حدود 10 دستگاه تاکسی به جابه‌جایی مسافران درون باغ بهشت پرداختند.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان