اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. دى 1397 - 13:22   |   کد مطلب: 30422
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری همدان خبر داد:
افزایش 5 درصدی معاينه فني خودروهاي سنگين در استان همدان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از افزایش 5 درصدي معاينه فني خودروهاي سنگين از ابتدای سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش صبح الوند، صفر صادقی راد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 8 ماه نخست امسال 47 هزارو 103 معاینه فنی خودروهای سنگین در استان همدان انجام شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 5 درصد افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به فعالیت 6 مرکز معاینه فنی در استان، یادآور شد: این تعداد خودرو پس از طي مراحل مختلف آزمون‌هاي ظاهري و مكانيزه، گواهي سلامت فني و زيست محيطي، برگ و برچسب معاينه فني خود را دریافت کرده اند.

 

صادقی راد با تأکید بر اینکه در راستای بهبود وضعیت نظارت بر عملکرد این مراکز و نیز برخورد به موقع با تخلفات احتمالی اقداماتی از سوی این اداره کل در دستور کار است، افزود: بر اساس تصمیمات گرفته شده، بازدیدهای نظارتی به شکل مستمر و در قالب تیمی به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد مراکز معاینه فنی سنگین استان در طول سال انجام می شود.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه به صدور پروانه عبور برای تردد بارهای ترافیکی در طول محورهای مواصلاتی اشاره و خاطرنشان کرد: تعداد پروانه عبور ترافیکی صادر شده استان در 8 ماهه نخست امسال 2 هزارو 240 مورد بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد کاهش داشته است.

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان