اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. آبان 1397 - 8:49   |   کد مطلب: 30175
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از استقرار اکیپ های راهداری زمستانی در 25 راهدارخانه ثابت همدان خبر داد.

به گزارش صبح الوند،  مصطفی پناهنده در نشست هماهنگی راهداری زمستانی استان افزود: عملیات راهداری زمستانی به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران، رانندگان و در راه ماندگان ناشی از برف و کولاک در فصل های سرد سال انجام می شود.

 

وی گفت: 597 نیروی انسانی ثابت، فصلی و پشتیبان و 285 دستگاه انواع ماشین‌آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین در طرح زمستانی و عملیات راهداری تجهیز و برای عملیات زمستانی این استان در آماده باش کامل قرار دارند.

 

پناهنده از روسای راهداری شهرستان های استان خواست، با هماهنگی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرچه سریعتر نسبت به رفع کمبودهای احتمالی راهدارخانه ها و همچنین تجهیزات راهداری زمستانی درحوزه استحفاظی خود اقدام کنند.

 

وی با تاکید به مجهز شدن راهدارخانه های استان همدان به شن، ماسه و نمک مورد نیاز در عملیات راهداری زمستانی یادآور شد: 75 هزار تن شن نخودی، ماسه و نمک برای یخ زدایی محورهای مواصلاتی استان خریداری شده است.

 

این مسئول در ادامه یادآور شد: اين اداره کل با بسیج همه جانبه كاركنان و به کارگیری تمامي امکانات و استقرار در مسیرهای حوزه استحفاظی و افزایش گشت های راهداری به ويژه در محورهای پرتردد به مسافران جاده ها خدمات رساني مي كند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان