اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. مهر 1397 - 11:10   |   کد مطلب: 29869
رئیس کمیسیون، فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان :
ضرورت تعیین تکلیف وضعیت اجرای طرح آسفالت با افزایش قیمت ها
رئیس کمیسیون، فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت اجرای طرح آسفالت سطح شهر تاکید کرد.

به گزارش صبح الوند، علی رحیمی فر در جلسه کمیسیون، فنی عمرانی شورا که با موضوع بررسی وضعیت اجرای طرح آسفالت سطح شهر برگزار شد، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی با وضعیت قراردادی که برای اجرای طرح آسفالت طبق مناقصه منعقد شده، پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت قیر توان ادامه اجرای طرح را نخواهند داشت.

 

رحیمی فر با اشاره به اهمیت موضوع طرح آسفالت، اضافه کرد: لازم است برای تعیین تکلیف قراردادهای پیمانکاران پروژه های آسفالت در جلسه صحن شورا مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

 

نایب رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان  هم گفت: آسفالت از پروژه ها اولویت داری است که باید علاوه بر کمیت بر کیفیت اجرای آن نیز توجه کرد.

 

نرگس نوراله زاده با اشاره به افزایش قیمت قیر تاکید کرد: شهرداری باید با توجه به این شرایط رویکرد خود را برای ادامه اجرای طرح مشخص کند.

 

معاون فنی عمرانی شهرداری همدان هم در این جلسه به ارائه گزارشی از روند اجرای طرح آسفالت پرداخت و گفت: در سال جاری در پنج ردیف اعتباری عمرانی پروژه آسفالت برای شهرداری ستاد و 4 منطقه با 31 میلیارد و 950 میلیون تومان در قرارداد سال 97 داشتیم.

 

موسی رسولی با اشاره به رویکرد شورا و شهرداری افزود: براین اساس مقرر شد حدود 300 هزار تن آسفالت ریزی در سال جاری صورت پذیرد که برآورد این مقدار 40 میلیارد تومان بود و بر این اساس مناقصه طرح برگزار و علاوه بر سازمان عمران شهرداری با پنج پیمانکار دیگر قرارداد منعقد شد.

 

رسولی اضافه کرد: تاکنون 67 هزار  172 تن آسفالت در معابر سطح شهر اجرا شده است که معادل 25 درصد برنامه تدوین شده است.

 

وی مشکل ادامه اجرای طرح را افزایش قیمت ها بویژه قیر و سایر موارد برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان