اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. خرداد 1397 - 13:48   |   کد مطلب: 29383
معاون آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد:
تجهیز 162 مدرسه برای اسکان تابستانی فرهنگیان در همدان
معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل آموزش وپرورش استان همدان از تعیین و تجهیز 162 آموزشگاه و مدرسه برای اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات تابستان امسال خبر داد و گفت: تعداد آموزشگاه‌ها به منظور اسکان مسافران تابستانی نسبت به سال گذشته 11 مورد افزایش یافته است.

به گزارش صبح الوند، محمد بداغی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه طبق روال سالیان گذشته 19 پایگاه در 19 منطقه استان همدان برای اسکان فرهنگیان درنظر گرفته شده است، افزود: در مجموع 1471 کلاس در سطوح مختلف برای اسکان فرهنگیان وجود دارد به طوریکه 184 کلاس در گروه ویژه، هزار و51 کلاس در گروه «الف» و 236 اتاق در گروه «ب» آماده پذیرش مسافران در ایام تعطیلات تابستان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه در راستای اهداف رویداد «همدان 2018»، ظرفیت گروه اتاق‌های ویژه را به تعداد 103 مورد، گروه «الف» را به 69 اتاق و گروه «ب» را به 26 اتاق افزایش داده‌ایم، افزود: اداره‌کل آموزش و پرورش استان همدان از تابستان سال گذشته در گروه «ج» که دارای حداقل امکانات و تجهیزات هستند، مسافر اسکان نداده است.

معاون توسعه و پشتیبانی اداره‌کل آموزش وپرورش استان همدان ادامه داد: در سالجاری 3 مدرسه در ناحیه 1 و 2 همدان به گروه اتاق‌های ویژه مثبت طبقه‌بندی شده است که دارای امکانات فراوانی هستند.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت اتاق‌ها برای پذیرش مسافران، 7 هزار و 355 نفر در شبانه‌روز برآور شده است، اضافه کرد: سال گذشته 333 هزار مسافر در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان پذیرش شدند اما امسال با توجه به شرایط جوی مناسب و میزبانی همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی امکان افزایش اسکان مسافران وجود دارد.

بداغی با بیان اینکه در حال حاضر ثبت‌نام اسکان مسافران تعطیلات تابستانی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: از زمان آغاز ثبت‌نام تا کنون هزار و200 خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان پذیرش شدند البته اسکان تا 15 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان