اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. اسفند 1396 - 23:05   |   کد مطلب: 29021
نماینده مردم ملایر با بیان اینکه ۲ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ورزشگاه ۵ هزار نفری ملایر تخصیص یافت، گفت:شهرک نمایشگاهی منبت در سه راهی ملایر - جوکار و تویسرکان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش صبح الوند،حجت‌الاسلام احد آزادیخواه در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم درملایر با اشاره به اینکه ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر جزء پروژه‌های عمرانی و ‌ملی بوده و ردیف عمرانی دارد اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مبلغ 2 میلیارد تومان به تکمیل این ورزشگاه تخصیص یافت و در بودجه 97 مصوب شده است.

وی عنوان‌کرد: با توجه به ارتباط خوبی که از طریق کمیسیون فرهنگی با وزارت ورزش و ‌جوانان ایجاد شده طبق مذاکراتی که با وزیر ورزش داشتم در خصوص استخر سرپوشیده شهر سامن و زمین چمن ازندریان که از مطالبات جدی مردم است مقرر شد در سال 97 اقدامات خوبی برای این دو مجموعه صورت گیرد.

آزادیخواه درباره دیدار با مدیر صندوق کارآفرینی امید نیز بیان کرد: در این مذاکرات مطالبی در مورد ظرفیت‌ها و ‌مزیت‌های شهرستان ویژه ملایر در حوزه اشتغال آفرینی و همچنین در خصوص توانمندی‌های انجمن تولیدکنندگان و صادر کنندگان کشمش ملایر که یکمجموعه بسیار قوی و موثر در حوزه محصولات باغی و صادرات انواع محصولات هستند مطرح شد.

نماینده مردم ملایر افزود: مقرر شده جلسه‌ای با حضور مدیر کل صندوق کارآفرینی امید و معاونان او با انجمن تولید‌کنندگان و صادرگنندگان داشته و راهکارهای پیدا‌ کنیم که از طریق تسهیلات بانکی بتوانیم در حوزه صنایع تبدیلی اقدام خوبی را انجام دهیم .

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم بیان‌کرد: در حوزه صنعت منبت هم با توجه به ثبت ملایر به عنوان شهر ملی مبل و ‌منبت اقدامی برای توسعه صنعت ملایر انجام دادیم که به زودی با کمک صندوق کارآفرینی امید و شرکت شهرک‌ها در ملایر ایجاد می‌شود.

وی گفت: شهرک نمایشگاهی منبت در سه راهی ملایر - جوکار و تویسرکان راه‌اندازی می‌شود و سرمایه‌گذارانی که علاقمند به ایجاد نمایشگاه هستند می‌توانند به این شهرک مراجعه کنند که می‌توانیم در سال 97 بخش عمده‌ای از این شهرک مبل و ‌منبت را شاهد باشیم.

وی در خصوص دیدارش با وزیر اقتصاد و دارایی نیز افزود : در خصوص 5 واحد کوچک و بزرگ تولیدی شهرستان که با مشکلات منابع ، سرمایه در گردش و واردات تولیدات مشابه مواد اولیه و سرقت بازار و غیره با وزیر و معاونان او صحبت شد که وزیر دستورات خوبی در این زمینه صادر کردند.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم افزود: در دیدار با وزیر اقتصاد و دارایی قرار شد وزیر در مورد مشکل کیان کرد با رئیس بانک مرکزی وارد مذاکره شود و بتوانیم  تسهیلات ارزی 1.5 میلیون یورویی برای این شرکت را دریافت کنیم و مشکلات این کارخانه برای همیشه حل‌ شود.

آزادی‌خواه اظهار داشت: در خصوص واردات مواد اولیه مشابه تولیدات کارخانه‌های بافتینه و بافتسان ملایر مذاکراتی با وزیر اقتصاد و داریی داشتم‌ که خیزش و اقدام خوبی در این راستا انجام شده و امیدواریم این دو شرکت نیز با قدرت در راستای افزایش تولید و توسعه حرکت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان