اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. اسفند 1396 - 20:43   |   کد مطلب: 28823
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان:
۴۷۳ حلقه چاه غیرمجاز در استان همدان مسدود شد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: امسال ۴۷۳حلقه چاه غیرمجاز دارای حکم قضایی با حجم آب صرفه‌جویی شده بیش از ۲۷ میلیون مترمکعب و عمق انسداد ۱۳ هزار متر دراستان همدان مسدود شده است.

به گزارش صبح الوند به نقل از روابط عمومی استانداری، منصور ستوده ظهر پنج شنبه در شورای حفاظت از منابع آب استان همدان با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی تاکنون ۱۶۹ جلسه شورای حفاظت از منابع آب در استان و شهرستانها برگزار شده است، گفت: سال گذشته تعداد ۸۶۹ حلقه از چاه های غیرمجاز و دارای حکم قضائی با حجم آب صرفه جویی شده بیش از ۵۶ میلیون مترمکعب و عمق انسداد ۲۸ کیلومتر پر و مسدود شد.

وی گفت: از آغازسال جاری تاکنون نیز تعداد ۴۷۳حلقه چاه غیرمجاز دارای حکم قضایی با حجم آب صرفه جویی شده بیش از ۲۷ میلیون مترمکعب و عمق انسداد ۱۳ هزار متر پر و مسدود شده است.

وی بابیان اینکه در مجموع از ابتدای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی تاکنون تعداد ۲ هزار و ۷۰۳ حلقه چاه غیرمجاز با حجم آب صرفه جویی شده بیش از ۲۲۳ میلیون مترمکعب و عمق انسداد ۹۵ هزار متر پر شده است، افزود: در مجموع تعداد ۳ هزار و ۵۵۳ دستگاه کنتور هوشمند آب و برق بر روی چاه های مجاز نصب شده که بیشترین آنها مربوط به دشت رزن قهاوند است.

ستوده ادامه داد: تعهد برای نصب کنتور در سالجاری تعداد ۴۰۰ دستگاه بوده که تاکنون تعداد ۴۰۰ دستگاه نصب شده است.

وی همچنین گفت: تعداد ۲ هزار و ۳۴۵ حلقه چاه غیرمجاز فرم یک در استان همدان وجود دارد که روند رسیدگی به آنها با سرعت در حال اجراست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان