اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

5. اسفند 1396 - 23:59   |   کد مطلب: 28745
استاندار همدان با تاکید پایداری کانون خانواده ها گفت: بنابر آمارهای موجود در سامانه ثبت احوال پس از10سال آمار طلاق در این استان کاهش یافته است.

به گزارش صبح الوند به نقل از ایرنا، محمد ناصر نیکبخت عصر روز شنبه در شورای فرهنگ عمومی افزود: با کارهای فرهنگی صورت گرفته در سالهای 95 و 96 آمار طلاق در این منطقه کاهش داشته که باید روند نزولی آن استمرار داشته باشد.
وی با اشاره به راه اندازی بنیاد صیانت از خانواده در همدان گفت: فرمانداران برای اقدام مشابه و فعالیت بنیاد صیانت از خانواده در شهرستانها اقدام کنند.
نیکبخت خاطرنشان کرد: برای راه اندازی بنیاد صیانت از خانواده درهر شهرستان یکصد میلیون ریال اعتبار اختصاص می یابد.
استاندارهمدان به افزایش پرداخت 30 درصدی وام ازدواج در این استان اشاره کرد و گفت: در سال جاری 2 هزار و 650 میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت شده است.
** راه اندازی دانشکده پویانمایی در همدان
استاندار همدان در ادامه با بیان اینکه نخستین جشنواره ملی پویا نمایی در اردیبهشت ماه 97 برگزار می شود از راه اندازی دانشکده پویا نمایی در استان پس از این جشنواره خبر داد و یادآورشد: همدان در عرصه تولید فیلم های انیمیشن ظرفیت و استعدادهای خوبی دارد.
نیکبخت اظهار کرد: دائره المعارف مشاهیرهمدان در 140 جلد در حال آماده شدن است و کمک بزرگی در شناسایی و معرفی هویت و فرهنگ همدان است.
استاندار همدان برگزاری اجلاس جهانی گردشگری آسیایی را فرصت خوبی برای معرفی و بارز کردن ویژگی های همدان دانست و اضافه کرد: همدان میزبان بزرگان 180 کشور خواهد بود و فرصت هایی خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد خواهد شد.
به گفته مدیرکل ثبت احوال استان همدان واقعه طلاق در 6 ماهه امسال در این استان 2.4 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان