اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. دى 1396 - 8:12   |   کد مطلب: 28008
رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان همدان خبر داد:
ارائه بیش از دو هزار خدمات حقوقی به مددجویان کمیته امداد استان
رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان همدان دو هزار و 167 مورد خدمت حقوقی از ابتدای سال جاری به مددجویان کمیته امداد استان خبر داد.

به گزارش صبح الوند، حسین روغنکار بابیان اینکه دو هزار و 167 مورد خدمت حقوقی از ابتدای سال جاری به مددجویان کمیته امداد استان همدان ارائه شد، گفت: در بخش پیشگیری‌های حقوقی و قضایی فعالیت‌هایی نیز برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی به‌منظور کمک به افزایش آگاهی مددجویان تحت حمایت در خصوص قوانین انجام‌شده است.

 

وی همچنین درباره خدمات ارائه‌شده به مددجویان ادامه داد: در سال جاری برای 210 پرونده مددجویی و 40 پرونده سازمانی سازش، رأی صادرشده است.

 

روغنکار با اشاره به اهمیت ایجاد صلح میان مردم برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، بر لزوم توسعه و ترویج فرهنگ داوری و صلح و سازش تأکید کرد و این مهم را ازجمله اقدام‌های کمیته امداد استان همدان برای پیشگیری از وقوع جرم خواند.

 

رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه 55 وکیل نیکوکار با کمیته امداد همدان همکاری دارند، گفت: ارائه مشاوره حقوقی در کلیه موضوعات حقوقی و خانوادگی برای مددجویان کمیته امداد رایگان است.

 

وی بابیان اینکه در سال جاری 189 مشاوره حقوقی به مددجویان ارائه‌شده است، به تهیه و تنظیم 164 دادخواست و شکوائیه و 135 لایحه و دفاعیه برای ارائه به مراجع قضایی اشاره کرد.

 

حسین روغنکار به فعالیت‌های دیگر این بخش ازجمله، بررسی استعلام‌ها و اظهارنظر و تأیید قراردادهای مربوط به ارائه خدمات و کنترل موسسه‌ها، شرکت‌ها ازنظر حقوقی اشاره کرد و گفت: در سال جاری، 108 مورد استعلام و هزار و 321 موردقرارداد ، بررسی و تنظیم‌شده است.

 

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان