اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

21. آذر 1396 - 14:34   |   کد مطلب: 27723
تکذیبیه آمار انتشاردهنده فرار مغزها فقط در یک سال:
آمار ارائه شده تا سال 2015 بوده، نه فقط سال 94/ در منابع معتبر هم آمار وجود دارد
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی همدان با انتقاد از عمل غیر اخلاقی برخی در انتشار خبر اشتباه، امار فرار مغزها فقط در سال 94 را تکذیب کرد و گفت: این آمار تا سال 2015 بوده است و در منابع رسمی هم وجود دارد.
تکذیبیه آمار انتشاردهنده فرار مغزها فقط در یک سال

به گزارش صبح الوند، با توجه به خبری که به نقل از قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی همدان دکتر رشید حیدری مقدم، مبنی بر آن که فقط در سال 94 خروج 180 هزار نفر خروج دانش آموختگان  و نخبگان  را از کشور داشتیم انتشارداده شده ، گفتگویی با وی صورت گرفت.

 

دکتر رشید حیدری مقدم  در گفتگو با صبح الوند، با بیان اینکه فرد انتقال دهنده مطلب بی اخلاقی کرده است و مطالب را اشتباه انعکاس داده است گفت:  آمار فرار مغزهای ارائه شده فقط  تا سال 2015  بوده و امار رسمی مجلس است.

 

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: این مطلب در حاشیه جلسه هفته پژوهش و در بین اساتید و پژوهشگران به جهت اهمیت دادن انان به جذب نخبگان و استفاده از پتانسیل های آنان  بیان شده و کنفرانس خبری نبوده است.

 

وی در پایان گفت: اگراین اعداد را در گوگل سرچ کنید در صفحه اول به نقل از چند منبع معتبر برای شما نمایش می دهد  و همچنین  این آمار در مقاله چاپ شده دانشگاه تهران هم موجود است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان