اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

5. مهر 1396 - 22:22   |   کد مطلب: 26768
رئیس شورای شهر همدان نسبت به طولانی شدن روند انتخاب شهردار و آسیب‌های آن هشدار داد و گفت: برخی اعضا، شهرداری همچون موم در دست می‌خواهند.

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم, ابراهیم مولوی شامگاه گذشته در صحن شورای شهر همدان که به منظور انتخاب شهردار همدان تشکیل شده بود، اظهار داشت: دو هفته گذشته قول انتخاب شهردار در 10 روز داده شد ولی هنوز این موضوع عملی نشده است.

وی افزود: متاسفانه طیفی بی تقوایی کرده و مسائل را به گونه‌ای دیگر جلوه می‌دهند که امیدواریم خداوند به این افراد کمک کند.

مولوی با اشاره به اینکه گزینه‌های قوی، توانمند و جدید در دستور کار شورای شهر همدان برای انتخاب شهردار در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: عده‌ای می‌خواستند به زور پونز گزینه‌ برای شهرداری همدان تحمیل کنند.

وی با اشاره به اینکه رها شدن شهر آسیب بسیاری برای همه به دنبال دارد، عنوان کرد: گزینه‌های شهرداری هر کدام توانمندی و پتانسیل‌هایی دارند که می‌تواند شهرداری را از معضلاتی که این روزها شهرداری‌ها با آن مواجه هستند عبور دهد.

رئیس شورای شهر همدان با تاکید بر اینکه از بین گزینه‌های موجود که مورد بررسی شورای شهر همدان قرار گرفته‌اند باید یک نفر در این جلسه انتخاب شود، اظهار داشت: بیش از این رها شدن شهر برای شهر آسیب‌های جدی در پی دارد که انتظار می‌رود شورای شهر با خرد جمعی هجمه‌های وارد شده بر بنده را بردارند.

وی تاکید کرد: هر چقدر روند انتخاب شهردار همدان طولانی شود شهرداری بهتر نصیب همدان نمی‌کند و اگر می‌خواهیم به نتیجه درستی دست پیدا کنیم باید امروز شهردار انتخاب شود.

مولوی با اشاره به اینکه با ابقای استاندار همدان می‌توان شهرداری انتخاب کرد که همراه بوده و از این ظرفیت استفاده کند، افزود: پس از نوروز امسال شهرداری همدان تعطیل شده است چراکه در ابتدای سال برخی به دنبال انتخابات شورا بودند و پس از آن نیز برخی درگیر انتخاب شهردار و رایزنی هستند.

وی با اعلام اینکه در عمل سال 96 برای شهرداری همدان از دست رفته است، گفت: با انتخاب سریع شهردار حداقل می‌توان تا پایان سال برخی پروژه‌ها را اولویت بندی کرده و شهر را از این وضعیت خارج کرد.

رئیس شورای شهر همدان پس از خروج عسگریان عضو اصولگرای شورای شهر همدان بیان کرد: برخی شهرداری می‌خواهند که همچون موم در دست آنها باشند، برخی تیم خود را در شهرداری همدان چیده‌اند و فکر می‌کنند متوجه این مسائل نیستیم.

وی افزود: این افراد بازی را باخته و بر این باورند که می‌توانند بازی باخته را بازگردانند که این موضوع ممکن نیست.

مولوی عنوان کرد: هفته آینده و پس از تعطیلات شورای شهر همدان تشکیل جلسه می‌دهد تا برای انتخاب شهردار همدان رای گیری کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان