اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

26. شهريور 1396 - 23:45   |   کد مطلب: 26649
دبیر جشنواره گردو، فرش دستباف و صنایع مبل و منبت تویسرکان گفت: حامیان مالی جشنواره آن گونه که انتظار می رفت، پشتیبانی‌های مورد نیاز برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره را انجام ندادند.

به گزارش صبح الوند، محمود عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تویسرکان اظهار داشت: جشنواره گردو، فرش دستباف و صنایع مبل و منبت تویسرکان از گستردگی بسیاری در بخش اجرایی برخوردار بود اما در عین حال امکانات، عوامل اجرایی و منابع مالی مورد نیاز برای برگزاری هر چه بهتر آن با کمبود روبه رو بود.

وی افزود: اگر می‌خواهیم جشنواره‌ای در سطح ملی برگزار کنیم باید هزینه‌ها و برنامه‌های لازم برای آن را در سطح ملی در نظر بگیریم و جاذبه‌های گردشگری شهرستان تویسرکان را به صورت ویژه و پررنگ‌تر به گردشگران و مخاطبان جشنواره معرفی کنیم.

عزیزی با اشاره به اینکه در ابتدا قرار بود نمایشگاه جانبی این جشنواره از 60 تا 70 غرفه برخوردار باشد، تصریح کرد: با توجه به محدودیت فضا و امکانات مالی در نهایت50 غرفه برای نمایشگاه در نظر گرفته شد که 11 غرفه به بخش صنعت و معدن، 16 غرفه به حوزه میراث فرهنگی و 18 غرفه به بخش کشاورزی و چند غرفه نیز به بخش‌های جنبی دیگر اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: قبل از برگزاری جشنواره در قالب جلسه‌های متعدد با حامیان مالی که برای شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کردند برگزار کردیم اما حامیان مالی آن طور که باید پای کار نیامدند و مبالغ ناچیز و محدودی به جشنواره اختصاص دادند.

عزیزی افزود: تعداد عوامل اجرایی برگزار کننده این جشنواره نیز کافی نبود و به رغم تاکیدهای متعدد برخی دستگاه های اجرایی مرتبط با جشنواره آنگونه که انتظار می رفت به برگزاری بهتر این جشنواره کمک نکردند.

وی با تاکید بر اینکه به علارغم کم و کاستی‌هایی که وجود داشت، جشنواره گردو، فرش دستباف و صنایع مبل و منبت تویسرکان که برای اولین بار به این صورت برگزار می‌شد، قابل قبول و خوب ارزیابی می‌شود گفت: اکنون انبوهی از ایده‌ها و تجربه‌های مختلفی در دست داریم که می توانیم برای برگزاری هر چه بهتر و اثر گذارتر جشنواره های بعدی از آنها استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم جشنواره ملی گردو، فرش دست باف و صنایع مبل و منبت تویسرکان از 22 تا 24 شهریورماه در بلوار حبقوق نبی(ع) تویسرکان برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان