اوقات شرعی

 

19. شهريور 1396 - 21:57   |   کد مطلب: 26550
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان:
مصرف بنزین درهمدان به بالاترین میزان خود از ابتدای سال جاری رسید
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: مصرف بنزین طی ۳ روز اخیر در همدان به بالاترین میزان خود از ابتدای سال جاری رسید.

به گزارش صبح الوند، امین روستایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: طی تعطیلات ۳ روزه عید سعید غدیر و روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸۸ شهریورماه، مصرف بنزین در استان همدان به بالاترین میزان خود از ابتدای سال جاری رسید.

وی بااشاره به حضور خیل مسافران و گردشگران در همدان، پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، گفت: در این ایام مصرف بنزین به اوج خود رسید.

روستایی ترافیک خودروها در محورهای مواصلاتی استان همدان طی این ایام را قابل توجه خواند و از آمادگی جایگاهها و مجاری عرضه سوخت منطقه برای تامین سوخت مورد نیاز خودروهای عبوری خبر داد.

روستایی از شهریورماه هر سال به عنوان ماه اوج مصرف بنزین یاد کرد و افزود: علی رغم افزایش شمار جایگاه‌ های عرضه کننده گاز طبیعی و فعالیت تمام وقت و مستمر این مراکز سوخت رسانی، مصرف بنزین در استان همدان به بالاترین میزان خود از ابتدای سال جاری رسید بطوریکه در استان همدان طی همین سه روز، ۵ میلیون و ۳۸۷ هزار لیتر بنزین به مصرف رسید.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با اشاره به روند تصاعدی ورود خودروهای جدید به بازار و خروج کمتر این وسایل نقلیه از گردونه مصرف، تلاش هموطنان برای  استفاده از آخرین روزهای فصل تابستان برای گردش و تفریح را از جمله دلایل این افزایش مصرف دانست.

وی گفت: با تمهیدات اندیشیده شده و ذخیره کافی انبارهای نفت منطقه و مخازن جایگاهها پیش بینی لازم برای این ایام صورت گرفته بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان