اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

16. خرداد 1396 - 8:30   |   کد مطلب: 25365
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۳:
۵۰۰ تن برنج برای تنظیم بازار ماه رمضان در بازار همدان توزیع شد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۳ با اشاره به اینکه در طرح تنظیم بازار ماه مبارک رمضان ۵۴۸ تن برنج برای استان همدان تخصیص یافت، گفت: به منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان کالاهای اساسی در استان همدان به عنوان سهمیه ضیافت در بازار توزیع شد.

به گزارش صبح الوند،  علیرضا رنجبر ضرابی با اشاره به توزیع کالای‌های اساسی طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان در بازار همدان اظهار داشت: به منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان این کالاهای اساسی در استان همدان به عنوان سهمیه ضیافت در بازار توزیع شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در این برنامه مقدار 548 تن برنج سفید به نرخ 2 هزار و 700 تومان برای مصرف‌کنندگان استان همدان تخصیص یافت، بیان کرد: مقدار 401 تن شکر سفید نیز جهت مصرف خانوار و 669 تن جهت مصارف صنف و صنعت به نرخ 2 هزار و 520 تومان به استان همدان تخصیص یافت.

 

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 13، تصریح کرد: لازم به ذکر است که در سال گذشته مقدار 690 تن برنج اروگوئه از محل انبارهای تحت پوشش استان کردستان به نرخ3 هزار و 150 تومان برای مصرف‌کننده و مقدار 597 تن شکر سفید به نرخ  2 هزار و 550 تومان توزیع شد که  سهمیه تخصیصی در سال 96 نسبت به سال گذشته افزایش و قیمت‌ها نیز کاهش داشته است.

 

رنجبرضرابی، تأکید کرد: علاوه بر سهمیه طرح ضیافت مقدار 755 تن برنج هندی 1121 به نرخ 3 هزار و 800 تومان  برای مصرف‌کننده از محل موجودی انبارهای تحت پوشش شرکت غله و 703 تن از سایر استان‌ها در قالب سبد کالا در استان توزیع شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان