اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

1. فروردين 1396 - 15:48   |   کد مطلب: 24406
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان به بسیج همگانی شکل گرفته در همدان برای میزبانی از مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: اتحاد و همدلی مجموعه ها خدمات رسانی بهتر به مسافران را رقم زده است.
بسیج همگانی برای میزبانی از مسافران نوروزی در همدان

به گزارش صبح الوند، محمدابراهیم الهی تبار پیش از ظهر سه شنبه در بازدید از ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان با تبریک آغاز سال ۹۶ و بیان اینکه امیدوارم این سال همراه با مهرورزی، سلامتی و موفقیت برای نظام جمهوری اسلامی و توفیقات روزافزون برای دولتمردان باشد، گفت: همدان در این ایام خود را برای پذیرایی شایسته از میهمانان داخلی و خارجی مهیا کرده است.

 

وی با بیان اینکه در سراسر استان همدان ستاد سفر نوروزی با مسئولیت استانداری و همکاری دستگاه های زیرمجموعه در شهرستان ها تشکیل شده است، گفت: تمام امکانات خدماتی که زمینه ساز ارائه خدمت برتر به گردشگران و مسافران است در استان همدان مهیا شده است.

 

الهی تبار با بیان اینکه سازمان های دولتی و بخش خصوصی با همکاری یکدیگر در تمامی حوزه ها از جمله اسکان، تامین امنیت، راه و ترابری و سایر بخش ها شرایط را برای میزبانی مهیا کرده اند، گفت: شهرداری، فرمانداری و بخشداری ها بسیج شده اند تا محیطی شاداب، فرح بخش و امن برای گردشگران و به خصوص مردم استان همدان فراهم شود.

 

وی با قدردانی از تلاش های شهرداری همدان در ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زیباسازی فضای شهری که طراوات خاصی در شهر ایجاده کرده، عنوان کرد: خوشبختانه سال به سال بر تجربیات میزبانی شایسته از گردشگران در استان همدان افزوده می شود.

 

الهی تبار با تاکید بر اینکه امسال بیشترین اطلاعات برای ارائه به مسافران جمع آوری شده است، گفت: اتحاد و همدلی مجموعه ها خدمات رسانی بهتر به مسافران را رقم زده است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه امور به صورت سازماندهی شده در حال انجام است و در این برنامه ریزی تلاش های معاونت اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان قابل توجه است، گفت: انسجام ایجاد شده خدمات رسانی بهتر به مسافران را رقم می زند.

 

الهی تبار همچنین با اشاره به در نظر گرفتن دفترچه ای در ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان برای یادداشت گذاشتن مسافرانی که به همدان وارد شده اند، گفت: خوشبختانه مسافران از خدمات ارائه شده ابراز رضایت کرده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان