اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. بهمن 1395 - 23:04   |   کد مطلب: 23699
مدیربرنامه‌های روزبه چشمی از تماس یک نفر از مسئولان پرسپولیس برای حضور چشمی در این تیم خبر داد.

به گزارش صبح الوند، بحث عدم اجازه قانون برای استفاده باشگاه استقلال از روزبه چشمی امروز توسط مسئولان سازمان لیگ مطرح شد که مدیر برنامه روزبه چشمی در نهایت اعلام کرد این بازیکن از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دارد.

 

حسین کریمی مدیر برنامه‌های روزبه چشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به این بازیکن گفت: از 3-2 روز پیش باشگاه پرسپولیس به صورت جسته و گریخته با من تماس گرفت و من هم به آنها پاسخ قطعی ندادم، زیرا از طرف باشگاه استقلال همه چیز روال قانونی را طی می‌کرد و گفته می‌شد جباروف و تیموریان نمی‌توانند برای این تیم بازی کنند.

 

وی افزود: تا امروز ظهر همه چیز خوب بود اما به یکباره روزبه چشمی از محل تمرین استقلال به من زنگ زد و با حالت برافروخته و ناراحت از من پرسید ماجرا چیست که من نمی‌توانم بازی کنم؟ آنقدر حال روزبه بد بود که شاید باور نکنید او گریه می‌کرد. حتی زمانی که چشمی مصدوم شده بود اینقدر ناراحتی از او ندیدم. او مرتب با ناراحتی می‌گفت چرا من را کنار گذاشتند یا چرا نمی‌توانم بازی کنم؟

 

مدیربرنامه‌های چشمی تأکید کرد: یک ساعت بعد از صحبت‌های روزبه از باشگاه پرسپولیس با من تماس گرفتند و از طرف آقای برانکو با من صحبت کردند و گفتند نظرشان روی این بازیکن مساعد است و چشمی باید بپذیرد که فوتبال حرفه‌ای شده است. البته من جلسه رسمی با پرسپولیسی‌ها نداشتم اما این پیشنهاد کاملاً‌رسمی است و این را بدانید که هرگز با باشگاهی ارتباط خاصی ندارم که بی‌مورد پیشنهادی را مطرح کنم.

 

کریمی در خصوص اینکه از باشگاه پرسپولیس فقط ترکاشوند با بازیکنان مدنظر این باشگاه تماس می‌گیرد، گفت: حتی اگر برانکو به من پیغام می‌داد من این پیشنهاد را رسانه‌ای نمی‌کردم، اما مطمئن باشید یکی از بین آقای طاهری و ترکاشوند با من تماس گرفته که من در موردش صحبت می‌کنم. من که نمی‌آیم از قول دربان باشگاه یک خبر را به‌راحتی رسانه‌ای کنم.

 

وی در پایان گفت: من مدیربرنامه‌های بیک‌زاده هم هستم و این را بگویم که زمانی که او با تراکتورسازی تمام کرده بود خبر را رسانه‌ای کردیم. حتی آقای آجورلو از عمان با من تماس گرفت و وقتی از من خواست که بیک‌زاده را به آنجا ببرم، خبر را رسانه‌ای نکردم تا همه چیز جنبه رسمی پیدا کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق