اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. دى 1395 - 0:01   |   کد مطلب: 23469
پرینکا چوپرا" بازیگر بین المللی سینمای بالیوود که به تازگی بازی در فیلم سینمای "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته دیروز بر اثر سقوط از ماشین در یک صحنه اکشن راهی بیمارستان شد.

به گزارش صبح الوند به نقل از میزان، "پرینکا چوپرا" بازیگر بین المللی سینمای بالیوود که به تازگی بازی در فیلم سینمای "مامور سه ایکس" را پشت سر گذاشته دیروز بر اثر سقوط از ماشین در یک صحنه اکشن راهی بیمارستان شد.

 

چوپرا این روزا درگیر فیلمبرداری سریال "کوانتیکو" به کارگردانی "جاشوآ سافران" بود که در حین فیلمبرداری در یکی از صحنه های اکشن از ماشین به بیرون سقوط کرد.

 

این در حالی است که وی اصرار داشت این صحنه را خودش بازی کرده و اجازه حضور بدلکار را نداد. پس از این تصادف وی که احتمال بروز ضربه مغزی داشت به سرعت به بیمارستان منتقل شد.

 

 این ستاره 34 ساله بالیوود و هالیوود پس از معاینه و بستری شدن در اورژانس طبق نظر پزشکان برای درمان در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و طبق آخرین اخبار امروز صبح حال عمومی او از سوی پزشکان مثبت اعلام شده و به احتمال فراوان مرخص خواهد شد.

 

پرینکا چوپرا از موفق ترین بازیگران زن سینمای هندوستان است که علاوه بر کسب جوایز فراوان در بالیوود هم اکنون به صورت جدی بازی در هالیوود را تجربه می کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان