اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. دى 1395 - 11:03   |   کد مطلب: 23392
رئيس كميسيون بودجه شوراي اسلامي شهر همدان خبر داد:
جلسات بررسي تعرفه های پیشنهادی عوارض سال 96 شهرداري همدان شروع شد
رئيس كميسيون برنامه، بودجه و امورحقوقي شوراي اسلامي شهر همدان از آغاز بررسی تعرفه های پیشنهادی عوارض سال 96 شهرداري در شورا خبر داد

به گزارش صبح الوند، حسين قراباغي در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و امورحقوقي شوراي اسلامي شهر همدان افزود: با توجه به اهمیت موضوع ، کمیسیون مربوطه با موضوع بررسی تعرفه های عوارض سال 96 به صورت روزانه با حضور اعضاي شورا، معاونين و مديران مناطق چهارگانه شهرداري برگزار می شود.

 

قراباغی با اشاره به اینکه در اجرای ماده 30 آئین نامه مالی شهرداریها همه شهرداریها باید دارای تعرفه باشد، اضافه کرد: بر این اساس یکی از مهمترین وظایف شورای شهر که می بایست اهتمام ویژه ای بر آن داشته باشند رسيدگي كارشناسانه، بررسي و تصويب عوارض شهرداري تعرفه عوارض سالیانه است .

 

قراباغي اظهار کرد: موضوع عوارض و بهاي خدمات از مهمترين وظايفي است كه پرداختن صحيح و كارشناسانه به اين امر تضمين كننده برنامه هاي مالي سال آتي شهرداري و مبناي كليد سياست گزاريها در مديريت شهري خواهد بود .

 

رئيس كميسيون برنامه، بودجه و امورحقوقي شوراي اسلامي شهر همدان با تاکید بر اینکه باید در بررسی تعرفه عوارض واقعیت ها لحاظ شود یادآور شد: امیدواریم برای تعرفه عوارض سال 96 تصمیم درستی اتخاذ شود تا بتوانیم در مسیری قرار گیریم که هم منافع مدیریت شهری و هم شهروندان در ان لحاظ شود.

 

گفتني است، گزارش جلسات برگزار شده در پایان به طور جامع و شفاف به اطلاع عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان