اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. آذر 1395 - 13:29   |   کد مطلب: 22038
معاون اجتماعی،فرهنگی و گردشگری شهرداری همدان گفت: باید از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به روشن‌دلال و جامعه معلولان استفاده شود.

به گزارش صبح الوند، قدیمی با بیان اینکه امروز این امکان باید در جامعه فراهم شود که حضور روشندلان در جامعه مهم و قابل توجه باشد، افزود: بحث کتاب‌خوانی در کتابخانه مجموعه فرهنگی هنری عین القضات همدانی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم و مقدمات لازم انجام شده است که روشن دلان عزیز بتوانند از این امکانات به راحتی استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه تعداد 122 عنوان کتاب و کتابهایی به صورت فایل صوتی ویژه کودکان نابینا و کم بینا توسط جامعه روشن دلان  در موضوعات متنوع به این کتابخانه اهداء شده ادامه داد: امیدواریم خانواده های محترم این عزیزان نسبت به  ثبت‌نام و استفاده از این امکانات اقدام نمایند.

معاون شهردار اضافه کرد : ایجاد بخش تخصصی کودک و نوجوان نیز در این کتابخانه به منظور ترغیب و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی نوجوانان و نونهالان با بیش از 630 کتاب با فضاسازی مناسب و تأمین منابع مطالعاتی مورد نیاز نیز  از دیگر برنامه های معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری همدان است.
وی افزود : در بخش کودک و نوجوان با استفاده از سلایق و نیازهای کودکان فضای جذاب ایجاد شده که نمونه‌ای از این بخش در کتابخانه فرهنگسرای عین القضات همدانی قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان