اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. خرداد 1394 - 9:28   |   کد مطلب: 11531
جشن نیمه شعبان در رفسنجان با طعم تراول های انتخاباتی برای انتخابات مجلس در حسینیه صاحب الزمان امیرکبیر برگزار شد.
جشن نیمه شعبان رفسنجانی ها با طعم «چک پول» تبلیغاتی انتخابات مجلس

به گزارش صبح الوند به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سایت ” روراستی” نوشت : با خبر شدیم در شب نیمه شعبان در حسینیه صاحب الزمان واقع در امیر کبیر ۶۸ مراسمی با دعوت از عموم مردم برای برپایی جشن برگزار شده که سخنران اصلی مراسم  فرزند یکی از روحانیون سرشناس شهر بوده است ، در بنرها و پوسترهای نصب شده در سطح شهر نیز از قبل هم اعلام شده بود.

اما اتفاقی در این بین قابل تامل است ریاست یکی از دانشگاه های دولتی رفسنجان در این مراسم سخنرانی می نماید که سخنرانی وی در تبلیغات نبوده و از قبل هم اعلام نشده بود .

وی بعد از این که در جایگاه قرار می گیرد و ایراد سخنرانی می کند اقدام به پرداخت تعدادی چک پول به عنوان جایزه به شرکت کنندگان در این مراسم می کند که این عمل غیر از جوایز در نظر گرفته از قبل بوده است .

حال با توجه به زمزمه حضور بعضی از افراد در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی این گونه اقدامات شرعی ، قانونی است آن هم برای کسانی که وقتی در مقام وعظ و موعظه قرار می گیرند خود را اخلاق مدار می دانند و اخلاق مداری را مقدم بر ولایت مداری عنوان می کنند.

لازم به ذکر است که سخنران این مراسم که در میتینگ سیاسی راهیان اربعین کربلا که برای بهره برداری سیاسی در شاهزاده عباس ترتیب داده شده بود طی سخنانی اخلاق مداری را مقدم بر ولایت مداری !!! عنوان نموده و از جایگاه نصیحت همگان را به رعایت اخلاق مداری در فعالیت های سیاسی ، اجتماعی سفارش نموده بودند .

نکته مهم این که ان شاالله مسئولان اجرایی ، نظارت و بازرسی انتخابات با هر گونه سوء استفاده برای بهره برداری در انتخابات مجلس بصورت عملی و نه شعاری توسط عده ای خاص برخورد لازم را داشته باشند .

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان