گفت‌و گوی صبح الوند با فیلم‌ساز موفق همدانی
گفت‌و گوی صبح الوند با فیلم‌ساز موفق همدانی
کارگردان همدانی علاوه بر بازیگری و کارگردانی نمایش، بصورت حرفه ای در زمینه طراحی صحنه و لباس هم پرداخت. با این‌حال تاکنون در بیش از 30 جشنواره ملی و بین المللی تئاتر حضور داشته و موفق به کسب جوایز مختلفی نیز در آنها شده است.
سازمان های مردم نهاد استان همدان
با حضور اعضای سازمان های مردم نهاد استان همدان صوت گرفت:
محوطه عوارضی دوم آزادراه ساوه- همدان باحضور جمعی از مدیران و اعضای سازمان‌های مردم نهاد استان همدان پاکسازی شد.
ریس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان
ریس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان:
رییس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان با اشاره به تغییر مبحث مناظره امروز گفت: اگر مباحث اقتصادی را در مناظرات مطرح نکنند نشانگر این است که ترسیده اند و این موضوع نقطه ضعفی برای انها می باشد.
حواشی حضور سعید جلیلی در همدان:
مردم همدان در اجتماع بزرگ حامیان حجت الاسلام ریسی باداشتن پلاکاردهایی با مضامینی همچون "اقتصاد مقاومتی دیپلمات انقلابی می‌خواهد نه بازاریاب کالاهای خارجی" و " نه چرخ سانتریفوژ می چرخد نه اقتصاد" و... انتقادهای خود به دولت روحانی را نشان دادند.
فرماندار همدان:
فرماندار همدان گفت: امروز تنها 7 درصد از هزینه های درمانی و بهداشتی از جیب مردم بیرون می آید.
رونمایی از انیمیشن عصر وارونگی در حوزه سلامت
در هفته سلامت رونمایی از انیمیشن مرنبط با حوزه سلامت به مناسبت هفته سلامت آغاز شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان خبر داد:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از انسداد ۲۲۴۰ حلقه چاه غیرمجاز در این استان خبر داد.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان مطرح کرد
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به عدم‌برخورد دولتمردان با دریافت‌کنندگان حقوق‌های نجومی گفت: اگر ما بتوانیم در جائی از اتلاف و یا از بین رفتن بیت‌المال جلوگیری کنیم و نکردیم در برابر خدا مسئولیم.
دبير جامعه اسلامي دانشگاه بوعلي سينا
دبير جامعه اسلامي دانشگاه بوعلي سينا:
دبير جامعه اسلامي دانشگاه بوعلي سينا با اشاره به برگزاری جلسه سخنرانی وزیر علوم دولت اصلاحات در دانشگاه با عنوان «اخلاق انتخاباتی» گفت: در این مراسم افراد غیر دانشجو و یا دانشجویان اخراجی و افراد سیاسی معلوم‌الحال سال 78 و 88 حضور داشتند که در نوع خود جالب توجه بود.
تاکید رییس کمیسیون اقتصاد ، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان:
رییس کمیسیون اقتصاد ، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت : تمرکز بر جذب سرمایه گذار از رویکردهای مهم مدیریت شهری است.
درخشش هنرمندان نمایش همدان
چهاردهمین دوره جشنواره تئاتر بومی تیرنگ در حالی به میزبانی شهر ساری برگزار شد که روز اختتامه و معرفی برگزیدگان آن همراه با درخشش هنرمندان نمایش همدانی بود .
دبير ستاد انتخابات استان همدان :
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: برای انتخابات شورای شهر در همدان 6 هزار و 470 نفر ثبت‌ نام کردند که در مرحله اول احراز صلاحیت‌ها 20 نفر در 30 شهر استان و در روستاها نیز 5 هزار و 298 نفر رد صلاحیت شدند.
مدیرکل پزشکی قانونی همدان خبر داد
مدیرکل پزشکی قانونی همدان خبر داد
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: سال گذشته 18 نفر در استان همدان بر اثر مسمومیت با گاز CO(مونوکسید کربن) جان خود را از دست دادند
مدیر فرهنگی سازمان بسیج دانش آموزی استان:
مدیر علمی سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان گفت: به منظور آشنایی دانش آموزان مدارس سمپاد با بسیج دانش آموزی و در راستای ایجاد بستر مناسب جهت رشد انقلابی دانش آموزان، اولین اردوی یک روزه ویژه دانش آموزان مدارس سمپاد به دو شکل اردویی و همایشی برگزار می گردد.
پرداخت 327 میلیارد ریال وام اشتغال در سال گذشته
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همدان خبر داد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از پرداخت 327 میلیارد و 503 میلیون ریال وام خودکفایی اشتغال به مددجویان کمیته امداد در سال گذشته خبر داد.

صفحه‌ها