شهردار همدان
شهردار همدان:
شهردار همدان با بیان اینکه مسافران از نحوه ارائه خدمات نوروزی در همدان ابراز رضایت کردند، گفت: تمهیدات لازم برای میزبانی شایسته از مسافران اندیشیده شده است.
بسیج همگانی برای میزبانی از مسافران نوروزی در همدان
معاون استاندار همدان عنوان کرد:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان به بسیج همگانی شکل گرفته در همدان برای میزبانی از مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: اتحاد و همدلی مجموعه ها خدمات رسانی بهتر به مسافران را رقم زده است.
اتوبوس‌ گردشگری پتانسیل مناسبی برای معرفی همدان است
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان:
رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای شهر همدان گفت: اتوبوس‌ گردشگری پتانسیل مناسبی برای معرفی همدان است.
خدمت‌رسانی پزشکی قانونی همدان در ایام تعطیلات نوروز
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان عنوان کرد:
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از خدمت‌رسانی پزشکی قانونی همدان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
اعضای هیئت اجرایی انتخابات همدان مشخص شدند
اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان همدان و بخشهای مرکزی و شراء مشخص شدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان عنوان کرد:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: جمعیت هلال احمر همدان در طرح امداد و نجات نوروزی ۱۲ پایگاه ثابت و ۴ پایگاه موقت دایر کرده است.
لغزندگی تمام محورهای استان همدان/ واژگونی ۱۲ دستگاه خودرو
رئیس پلیس راه استان همدان خبر داد
رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به لغزندگی تمام محورهای استان همدان به دلیل بارندگی گفت: تاکنون ۱۲ دستگاه خودرو در مسیرهای ارتباطی استان واژگون شده‌اند.
معاون شهردار همدان:
معاون فرهنگی شهردار همدان از اجرای طرح "سفره‌ام را برای تو پهن می‌کنم" در پیاده‌راه بوعلی همدان خبر داد و گفت: جشن کودکان در ایام نوروز در مجتمع عین القضات همدانی برگزار می‌شود.
جسد دختر جوان از سد اکباتان همدان خارج شد
مسئول تیم غواصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت: پس از 45 دقیقه تلاش تیم غواصی صبح امروز - پنجشنبه - جسد یک دختر 20 ساله از سد اکباتان شهر همدان خارج شد.
برخی می‌خواهند با طرح موضوعاتی همچون " آشتی ملی" پای فتنه‌گران را به جامعه باز کنند
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان :
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با بیان اینکه فتنه گران حرمت عاشورا را شکستند، گفت: برخی می‌خواهند آهسته آهسته پای فتنه‌گران را با بیان برخی موضوعات مانند" آشتی ملی" به عرصه جامعه باز کنند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان خبر داد:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان بابیان اینکه 234میلیارد و 352 میلیون تومان جمع بدهی ادارات اجرایی استان همدان به موقوفات است گفت: هدف ما ایجاد موج در جامعه نیست و هدف این است که مسئولین اطلاع داشته باشند و سازمان اوقاف جز شفاف‌ترین سازمان‌ها است.
در جلسه انتخاب شهدای استان همدان جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)استان همدان گفت:شهدا پرچمداران قافله عشقند که در لبیک به پیام امام عزیز جان خورا نثار انقلاب کردند.
سلامتکده طب سنتی در همدان راه اندازی می شود
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان:
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از راه اندازی سلامتکده طب سنتی در همدان خبر داد و گفت: به زودی جذب داروساز و راه‌اندازی داروخانه طب سنتی آغاز می‌شود.
 سرپرست معاونت سياسي و اجتماعي فرمانداري همدان منصوب شد
علي اصغر ناظري پور به سمت سرپرست معاونت سياسي و اجتماعي فرمانداري همدان منصوب شد
راهیان نور تمام خیال‌های دشمن برای جوانان کشور را باطل می‌کند
فرمانده سپاه ناحیه همدان:
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: تمام دنیا با ابزارهای فوق پیشرفته و شبکه های مجازی با هدف تهی کردن مغزهای جوانان ما به میدان آمده‌اند که انقلاب را از مسیر اصلی خود خارج کنند که برنامه راهیان نور تمام خیال‌های آنان را باطل می‌کند.

صفحه‌ها