در پی اهانت یکی از سران فتنه به سرلشگر شهید حاج حسین همدانی، بسیج اساتید استان همدان مراسمی با حضور اساتید دانشگاه های استان، مسئولین استانی و اقشار مختلف مردم بر سر مزار این شهید والامقام برگزار کرد.
تاکید رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان با انتقاد از وضعیت نابسامان مناطق گنج‌نامه و سرگذر، گفت: اجرای ساماندهی سد معابر باید مستمر بوده و شهرداری بر ادامه روند آن نظارت داشته باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: زمان آزمون و خطا گذشته است و مدیران شهرداری با روحیه جهادی در راستای برطرف کردن کاستی ها تلاش کرده و پای کار باشند.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان مطرح کرد؛
ناصر قوامی مشفق گفت: دشمنان انقلاب جنگ اداراکی و جنگ روایتها را با هدف تحریف انقلاب اسلامی یا به تعبیری استحاله انقلاب اسلامی به راه انداخته است.
بر چه اساسی دیوار کشی تغییر کاربری محسوب نمی‌شود؟
نشست نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل و معاونین جهاد کشاورزی
نشست حجت الاسلام فلاحی با مدیر کل و معاونین جهاد کشاورزی استان همدان برگزار شد.
نماینده مردم همدان گفت:بی شک این کینه توزی فتنه گران به سرکردگی میرحسین موسوی از حبیب حرم، نشان‌ از بزرگی کار‌ این شهید مدافع حرم‌در به آرامش رساندن کشور در سال ۸۸ دارد.
گره گشایی از  واحد تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان
استاندار همدان از رفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد و‌گفت؛ این واحدها دچار مشکلاتی بودند که بررسی و گره از مشکلات باز شد.
برای تکریم یاد و نام کوهنوردان دیار الوند صورت گرفت؛
اسامی سازندگان پناهگاه میدان میشان برای تکریم یاد و نام کوهنوردان دیار هگمتانه بر کتیبه‌ای زرین حک و در مسیر تردد کوهنوردان به دشت میشان و الوند نصب شد.
رییس هیات والیبال همدان: حفظ سهمیه در لیگ یک کشور بسیار مهم بود
رییس هیات والیبال همدان گفت: حفظ سهمیه در لیگ یک والیبال کشور بسیار حایز اهمیت بود و با رایزنی هایی که داشتیم، فدراسیون پذیرفت در لحظه های واپسین امتیازی را برای همدان محفوظ کند.
بالغ بر 22 هزار تن انواع کود شیمیایی یارانه دار برای کشت های پاییزه استان همدان در انبارهای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ذخیره شده است.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان:
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: با تمام توان پیرو سیاست‌های شورای اسلامی و شهردار همدان از تیم فوتبال شهرداری همدان در لیگ دسته اول فوتبال کشور حمایت خواهیم کرد.
رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان:
وی با بیان اینکه 179 طرح در سفر ریاست جمهوری به استان همدان مصوب شد، گفت: خواستار در میان گذاشتن این طرح‌ها با مردم هستیم که این موارد قابل پیگیری و مطالبه از نمایندگان دولت در استان باشد.
سنگربانان بی سنگر سوباشی در دفاع از وطن، شهادت را انتخاب کردند/کینه ی دشمن از رادار س
در یادواره شهدای سوباشی مطرح شد؛
یادواره شهدای قهرمان سوباشی صبح امروز با حضور خانواده های نیروی پدافند هوایی ارتش، پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.
سرپرست هیات ورزش‌های همگانی همدان گفت: همه برنامه‌های گروهی کمیته ها و رشته های ورزشی تحت پوشش این هیات باید با اخذ مجوز برگزار شود.
یکه تازی سیل در ایران؛
جنگ آینده بر سر آب است این عبارتی است که این روزها زیاد شنیده می شود چرا که روستایی تولید کننده از روستا به شهر مهاجرت کرده و تبدیل شهروند مصرف کننده می شود.

صفحه‌ها