نمایش 1 - 10 از 249
وبلاگ نقطه سر خط نوشت:
شاید ائتلاف اصلاح طلبان برای نحات ابتکار دولت، تدبیری بارانی داشته باشد و شاید بهتر باشد کار را به کاردان بسپارد و عرصه را خالی کند تا نسیم تازه ای بوزد و نفس مردم دود گرفته را تازه کرده و جلایی ببخشد.
نخواهیم گذاشت عاشورا تکرار شود
شعری که در وصف امام علی (ع) سروده شده است.
عبدالله در سال 1333 در شهر کلاته خیج، استان سمنان دیده به جهان گشود. پایه های اعتقادی و مذهبی در کانون خانواده در وجودش شکل گرفته بود.
بی بی سی از «نفوذ ریشه ای» تا «نفوذ شاخه ای»
بی حیثیتی بی بی سی در نزد مردم ایران باعث شد تا آنها از "نفوذ ریشه ای" که مشخصه اش دیده نشدن و تاثیرگذاری بر کل مجموعه است دست برداشته و به "نفود شاخه ای" که مشخصه اش دیده شدن اما فلج کردن موضعی ست بپردازند
چرا مردم تهران "اصلاح طلب ها" و شهرستان ها "اصولگرایان" را انتخاب کردند؟
با توجه به این دو دیدگاه، مشخص است که افرادی که سعی در فراموش کردن هویت ایرانی و اسلامی دارند و تنها هدف زندگی خود را پیشرفت اقتصادی و دستیابی به امکانات رفاهی میدانند، در انتخابات به جریانی روی بیاورند که گفتمان سازش با غرب را انتخاب کرده است.
اشرافی‌گری، شاخ و دم هم دارد وقتی رئیس بازرگانی همه کاره رئیس جمهور شود
اتاق بازرگانی به یک بانوی مرزنشین کارت بازرگانی می‌دهد ، سپس این بانو از مجاری قانونی در پناه « خصولتی »‌ها اقدام به واردات 700 دستگاه خود روی پورشه به ارزش بازار کمابیش 1050 میلیارد تومان می‌نماید . البته این نمونه‌ای از فساد ، در حد « مشت یک نوزاد »‌ است از خروارها‌خروار فساد حاکم.
جریان مقاومت وجه المصالحه برجام!!!
عحیب و تأسف آور است که دولت اعتدال سیاست داخلی و خارجی نظام اسلامی را در سبد رابطه با اروپا گذاشته ولی آنگلا مرکل، صدراعظم صهیونیستی آلمان بعد از دیدار کابینه آلمان و رژیم صهیونیستی در جمع خبرنگاران حاضر می شود و در خصوص رابطه با ایران می گوید: «تا زمانی که موجودیت اسرائیل به رسمیت شناخته نشود، رابطه نرمال و دوستانه با ایران نمی‌تواند وجود داشته باشد.
همه باید دلبری برجام 2 را بکنند!
روحانی با این فراخوان مشارکت عمومی، دست دولت را برای روز مبادا که همان باز نشدن قفل اقتصاد است، باز گذاشته و مثلا با مطرح‌کردن این‌که عده‌ای تندرو در روند مذاکرات سنگ‌اندازی می‌کنند و یا متهم کردن منتقدین به دلواپسان برجام ملی و ... کم‌کاری خود را به دوش دیگران بیندازد.

صفحه‌ها