اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. آبان 1396 - 23:50   |   کد مطلب: 27293
مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان همدان اعلام کرد
پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه انتقال آب شرب رزن به قروه درجزین
مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان همدان گفت: پروژه تعویض لوله انتقال آب شرب رزن به قروه درجزین تا به امروز ۵۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم، سید هادی حسینی بیدار ظهر امروز در بررسی روند اجرای پروژه تعویض لوله انتقال آب شرب رزن به قروه درجزین با عنوان اینکه تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رزن در سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفته است اظهار داشت: بیش از 74درصد از جمعیت شهر رزن از خدمات فاضلاب بهره‌مند هستند.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با تخصیص اعتبارات موردنیاز تا سال آینده شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر رزن که بیشتر در شهرک فرهنگیان شهر رزن است به بهره‌برداری برسانیم.

حسینی بیدار هدف از اجرای  پروژه تعویض لوله انتقال آب شرب رزن به قروه درجزین را  جلوگیری از هدررفت آب در خط انتقال عنوان کرد و افزود: لوله خط انتقال آب شرب رزن به قروه از نوع فولادی بوده و در برخی موارد به خاطر خوردگی‌های  لوله نشتی‌های زیادی داشته است.

مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان همدان عنوان کرد: در این طرح که 4کیلومتر  از خط انتقال آب شرب رزن به قروه درجزین که دچار مشکل و خرابی بود به صورت یک مانور بحرانی برای شرکت تعریف و اجرا می‌شود.

وی بیان کرد:تا امروز 50 درصد از پروژه که نزدیک به دوکیلومتر است اجرا شده و اگر اعتباری باید برای این پروژه در نظر می‌گرفتیم بایدپیام از 4 میلیارد تومان هزینه می‌شد که تلاش‌های پرسنل آب فاضلاب این پروژه را به صورت تعهدی انجام می‌شود.

حسینی بیدار گفت: بابت اجرا این پروژه پولی دریافت نشده و داشته‌های خودمان را بسیج کردیم و این کار را به‌صورت ویژه انجام دادیم.

مدیرعامل شرکت آب فاضلاب استان همدان افزود: این پروژه تا نزدیکی روستای نظام‌آباد رسیده که امیدواریم  با همکاری مردم این پروژه اجرا شود و تمام لوله‌هایی که مشکل داشته است اصلاح می‌شود.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی هم افزود: در راستای تأمین آب شرب مردم شهر قروه درجزین که از شهر رزن منتقل می‌شود بیش از  4میلیارد تومان برای اجرای این پروژه هزینه شده است.

حسن لطفی گفت: این اعتبار از منابع داخلی آب فاضلاب استان هزینه می‌شود که با توجه به کمبود اعتبارات، اعتباری از شورای برنامه‌ریزی استان تخصیص داده نشد ولی اداره آب فاضلاب استان نهایت تلاش خود را برای اجرای این پروژه انجام داد. برای اجرای این پروژه بیش از 4کیلومتر لوله‌گذاری انجام می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان