اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. آبان 1396 - 23:56   |   کد مطلب: 27268
هدایتی در فکر بازگشت به پرسپولیس و انتخاب مدیرعامل برای این باشگاه است.

به گزارش صبح الوند به نقل از خبر ورزشی، حسین هدایتی به دنبال این است تا مجدد به باشگاه پرسپولیس کمک کند و تا حدی مشکلات مالی این باشگاه را مرتفع سازد. البته او با توجه به این که با وثیقه آزاد شده است و هنوز پرونده بدهی بانکی‌اش صاف نشده قانونا نمی تواند در باشگاه پرسپولیس سمتی بگیرد از همین رو در شرایطی به این باشگاه کمک می‌کند که مدیرعامل را خودش انتخاب کند.
در شرایط فعلی که وزارت ورزش توان کمک مالی به باشگاه پرسپولیس را ندارد، وزیر ورزش بدش نمی‌آید افرادی چون هدایتی به پرسپولیس کمک مالی کرده و این باشگاه را از وضعیت فعلی نجات دهند.
از آنجا که هدایتی به خاطر قضیه بوجود آمده برای مهدی طارمی و شکایت باشگاه ریزه اسپور از او دیگر به علی‌اکبر طاهری اعتماد ندارد او به دنبال این است که بهروز منتقمی یا اکبر نژادفلاح را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس به وزیر ورزش معرفی کند.
هدایتی در ضیافت شامی که با برخی بازیکنان پرسپولیس داشته به آنها گفته است که به زودی به باشگاه پرسپولیس نزدیک شده و افراد مدنظرش در این باشگاه مسئولیت‌های مهمی را خواهند گرفت. باید دید این ادعای هدایتی به واقعیت تبدیل خواهد شد یا طاهری بعد از بازگشت از کربلا به کارش ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان