اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. مهر 1396 - 23:45   |   کد مطلب: 26949
استاندار همدان با بیان اینکه آنچه مربوط به بینش دینی و شعائر اسلامی در مورد مردم همدان بیان شده،درست است، گفت: درصد اعتقاد مردم به شعائر دینی از میانگین کشوری بالاتر قرار دارد .

به گزارش صبح الوند به نقل از ایسنا, محمدناصر نیک‌بخت چهارشنبه 19 مهر در شورای فرهنگ عمومی استان همدان، در مورد بدبینی مردم همدان افزود: میزان درک و نگرانی مردم همدان از وجود وضعیت بد اخلاقی در جامعه به واسطه نگرانی آنان از بد شدن وضعیت جامعه است و این بدبینی ایجاد شده باید با برنامه‌ریزی و امیدوار کردن مردم برطرف شود.

وی بابیان اینکه حفظ اعتقادات و شعائر مذهبی در همدان جاری است، خاطرنشان کرد: پایین بودن نرخ رشوه گرفتن مسئولین ادارات در استان همدان نسبت به میانگین کشوری خوب است .

استاندار همدان گفت: مراسم‌های عاشورایی خوبی در استان همدان برگزار می‌شود که قابلیت ثبت ملی را دارند .

نیک‌بخت از نیروهای انتظامی به خاطر حفظ امنیت در برگزاری مراسم‌های عاشورایی تشکر کرد و افزود: شورای تأمین امنیت خوبی را برای برگزاری مراسم‌های مذهبی برقرار کرد و مراسم دومین سالگرد سردار همدانی در تهران و استان به خوبی برگزار شد.

وی در خصوص برگزاری مراسم روز اربعین نیز اظهارکرد: سازمان حج و زیارت نسبت به ثبت نام افراد اقدام کرده است و مردم همدان در حضور و استقبال از زوار و بسیار خوب عمل کردند.

استاندار همدان مهمترین نیاز مردم استان را اشتغال و معیشت عنوان کرد و گفت: کار اصلی دولت رفع بیکاری است و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید از شهرستان‌های استان به صورت دوره‌ای بازدید کنند و برنامه‌ریزی و ارزیابی داشته باشند و از سرمایه‌گذاران استقبال کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان