اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

21. مرداد 1396 - 23:17   |   کد مطلب: 26192
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: دمای هوای همدان در 2 روز گذشته تا سه درجه سانتیگراد کاهش یافت و این خنکی هوای همدان تا آخر هفته تداوم دارد.
خنکی هوا در همدان تداوم دارد

به گزارش صبح الوند، نادر پیرتاج روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به آخرین نقشه های پیش یابی و مدل های هواشناسی آسمان استان تا 24 ساعت آینده صاف تا کمی ابری از بعد از ظهر افزایش ابر و افزایش سرعت وزش باد همراه با غبار محلی پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه تا اواخر هفته دما تغییرات خاصی نخواهد داشت و دما یکنواخت است ادامه داد: گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته اسدآباد با 36 درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک ترین نقطه بهار با 13 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

پیرتاج افزود: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 14 درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این این 33 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در بعد از ظهرها سرعت وزش باد افزایش می یابد افزود: حداکثر سرعت وزش باد در 24 ساعت گذشته در همدان و تویسرکان به 45 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط تابستانه در استان همدان و با بررسی آخرین الگوهای هواشناسی تا اواخر این هفته بارندگی تابستان در استان همدان نخواهیم داشت.

آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است، این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان