اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

29. خرداد 1396 - 16:01   |   کد مطلب: 25542
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان:
ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی سفیران مالی وزارت اقتصاد هستند
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی سفیران مالی وزارت اقتصاد هستند.
ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی سفیران مالی وزارت اقتصاد هستند

به گزارش صبح الوند به نقل از مهر، سید ناصر محمودی در مراسم تکریم و معارفه ذیحسابان سه دستگاه اجرایی استان همدان گفت: وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان یک ابر وزارتخانه، مأموریت فرا سازمانی دارد که یکی از بخش های آن نظارت مالی و ذیحسابی‌ها است.

محمودی افزود: در همین راستا ۷ اولویت راهبردی اساسی تعیین و ابلاغ شد که توانمندسازی و هدفمند ساختن و شفاف سازی مسایل مالی از مهمترین آن است که از این حیث مأموریت ویژه ای برعهده ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها گذاشته شده است.

وی افزود: ذیحسابان دستگاههای اجرایی با حکم وزیر اقتصاد به عنوان سفیران مالی و اقتصادی وزارت اقتصاد در دستگاههای اجرایی دیگر انجام وظیفه می کنند.

مدیر کل اقتصاد استان همدان بر نقش مشاوره ای ذیحسابان تاکید کرد و وظایف ذیحسابان را نظارت بر امورمالی وتسهیل امور با تشخیص مدیر دستگاه اجرایی برشمرد.

محمودی با اشاره به آیین نامه اجرایی ذیحسابان گفت: در مدت میانگین  سه ساله ذیحسابان تغییر و جابه جا خواهند شد و با نظارت بر همکارانی که شایستگی و توانمندی لازم را برای ارتقای پست دارند زمینه ارتقای آنان را فراهم کرده و از تجربیات آنها در دستگاههای اجرایی استفاده می کنیم.

وی گفت: با وجود و نظارت ذیحسابان چرخ دستگاه‌های اجرایی کشور روان تر می چرخد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان