• مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان
    مدیر دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان:
    مدیر دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از فعالیت ۴۱خانه نور در استان خبر داد و خاطر نشان کرد: در روز جهانی مسجد یک خانه نور دیگر افتتاح خواهد شد.
  • دارو التیام بخش یا نمک زخم؛
    با وجود آنکه طرح تحول نطام سلامت در جهت برداشتن باری از دوش بیماران و کاهش هزینه درمان است . در حوزه درمان همچنان شاهد نابه سامانی هایی همچون عدم ثبات قبمت دارو هستیم که لازم است وزارت بهداشت در ابن خصوص اقداماتی انجام دهد.

 

http://www.sobhealvand.ir/sites/default/files/ad118.gif

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار ویژه

ماجرای افرادی که با مرگ خود زندگی را به دیگران هدیه دادند
این روزها در جای‌جای نقاط کشورمان ایران شاهد بیمارانی هستیم که بیماری زندگیشان را مختل کرده و آن سوی قصه درد عمیق از دست دادن عزیزانی است که قرار است با تأیید مرگ مغزیشان جان تازه‌ای به دریافت کنندگان عضو ببخشند.
حوادث جاده ای اولین درصد حوادث در استان همدان را به خود اختصاص داده است که در این خصوص میزان امادگی دستگاه های مختلف این استان در این خصوص باید سنجیده شود.
معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان همدان
معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان همدان:
معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان همدان، گفت: کمبود بودجه فرهنگی معضل بزرگی برای آموزش و پرورش استان می باشد و سازمان برنامه بودجه استان فقط میتواند بودجه عمرانی در اختیار آموزش پرورش قرار دهد و با این مبلغ انجام کارهای ثمر بخش برای اوقات فراغت دانش اموزان کار سختی است.